RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » Файли » Наші газети

30_27.07.2018
[ Викачати з сервера (1.76 Mb) ] 04.08.2018, 6:57 AM

.

Категорія: Наші газети | Додав: sribne_gazeta
Переглядів: 154 | Завантажень: 96 | Коментарі: 17 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 171 2 »
17 Сергій   (17.08.2018 12:00 PM)
Отут вже позиція більш чим зрозуміла. Далі запитувати нічого.  Не сумнівайтесь, сил ми наберемося і звільнимо свою землю. Бо з нами правда і весь цивілізований світ. А доля всіх загарбників закінчується однаково. Згадайте історію.
До президента Януковича і його уряду, який допустив цю війну, дійсно є дуже багато запитань. Але всі ці хлопці гарно живуть у вас, в Росії, в сховищі зрадників України, де ви їх прихистили. Зробіть добру справу - віддайте нам наших злочинців.

16 Леоннiд   (17.08.2018 9:35 AM)
Ще раз нагадаю впертим опонентам,про перший коментарій на статтю Iванькової К. Р. НІЧОГО ПИСАТИ ПРО ТЕ,ЧОГО НЕМАЄ.ТРЕБА ПИСАТИ ПРАВДУ.По-друге ,відповім опонентам на їх питання про Крим і Донбас.Запитайте у свого президента і уряду,як вони це допустили,де була армія і її командири.Йде війна на Донбасі з Росією?Це не війна,а хрін знає що.Якщо війна, то треба йти вперед і звільняти свою землю.Якщо армія слабенька,тоді оголошується мир ,відводяться війська,встановлюємо кордон на замок і набираємося сил до кращих часів.А то не зрозуміло, за що гинуть прості люди ,приходять додому каліками.У третіх,мрія у мене,як і всіх українців одна-це сильна,незалежна,процвітаюча Україна,а особисто у мене ще мрія приїхати з онуками до прабабусі,вона їх ні разу не бачила,показати онукам місця мого дитинства,мою школу,побачитися з односельцями.Хоча обдовбанi активісти не запрошують в гості,а у відповідь на моє запрошення хочуть занести мене на сайт вбивць.Спасибі за гостинність,це толерантно і по європейськи. Відповім Сергію.Ви що особисто зробили для незалежності та територіальної цілісності України?Нічого,крім демагогії і якоїсь віри і правди.Так ще раз нагадаю,що тепер в Україні свобода поглядів і переконань,чи у вас не так?Чи за за це Вас відразу на сайт "Миротворця"?...А патріотам треба для початку вивчити рідну мову,а то соромно,як висловлюються.

15 Сергій   (16.08.2018 11:59 AM)
Завоювати країну можна двома способами. Перемогти старими методами у збройній війні або перемогти по-новому: влізти у ваш мозок і змусити вас молитись на того, хто вчора був вашим ворогом, хто вбив на Донбасі вашого батька, чоловіка, сина. Це друге і робить Путін, а його руками це саме робить Леоннід. Треба зробить так, щоб пересічний український громадянин як чорт ладана боявся політики. Мовляв, моя справа ходить на роботу, годувать дітей, а політики самі розберуться. Бо як в політику вникнеш не буде в тебе ні роботи, нічого.
Загарбали частину моєї Батьківщини, анексували Крим, окупували Донбас – нічого страшного. До Сокиринець не дійшли ще, а як і дійдуть так нехай. Мене це зовсім не зачіпає. Я живу тут в Росії і живу непогано. Вистачає на хліб з маслом, а більше мені нічого не треба. А там, на моїй Батьківщині, як показує наше російське телебачення, жахіття творяться. Кругом страшні бандерівці-людоїди. Я не хочу читать ваші коментарі про вбитих на війні з Росією моїх земляків, про Сенцова, про Чечню, про Осетію. То не моя справа, нехай політики розбираються. Моє діло сопіти в дві дірочки і піддакувати владі. Так буде менше проблем. На виборах голосуватиму за кого скажуть на роботі, в телевізорі. А як хтось дуже наполегливо хоче дізнатись мою думку з цих питань, збиватиму його з теми. Балакатиму про роботу, про погоду.
Не дай Боже, якби такими доведеними до правильних кондицій Леоннідами були всі українці, давно вже зустрічали б ми російських загарбників з короваєм у руках. Найбільша наша, українців, зброя не танки і літаки. Це – патріотизм, любов до України. Вони це знають і дуже цього бояться. Згадайте з якими країнами воювали США, СРСР і як ганебно вони програли ці війни. Не в зброї сила, а у вірі і в правді.

14 Леоннiд   (15.08.2018 11:05 AM)
Для патріотів та активістів нагадую ,про що йшла мова в першому коментарі.Такі,як я,ще до революції, виїхали на Захід,в основному в Канаду.Один мій дід виїхав до Канади ще до революції,а другий так і не вступив у колгосп,був одноосібником,мав свого коня і хоч його гробили комуняки-активiсти ,він до смерті не здався.Про це мені нагадала "Срiбнянщина"в одній зі статей у минулому році.А ось такі Івани і Людина за будь-якої влади в активістах,і розкуркулять ,і останнє відберуть,і в поліцаї запишуться. все схвалять і підтримають.Потім на когось все звалять:на Галагана,Леніна,Сталіна ,Путіна,Януковича,заробiтчан і т. д.,а потiм скажуть,що ми ж нічого не знали,ми схвалювали і підтримувалиДля патріотів анектдот : «Миколо,говорили,що якщо до нас прийде Путін,то буде піпець.Пiпець прийшов,а де ж Путін?». Не чекайте російських танків,вони не приїдуть.Треба самим трудиться на своїй землі,раз за долю тобі так вийшло.
Уважно читайте "Срiбнянщину"панове,там є всі відповіді.

13 Людина   (14.08.2018 6:57 PM)
Згадай московський сокиринчанин козацьке прокляття зрадника Гната Галагана на сім поколінь. Все збулося.

12 Іван   (14.08.2018 6:39 PM)
Люди вам не ясно яка мечта цього чоловіка. приїхать у Сокиринці на путінському танку самим першим і тоді ви поймете де взялись поліцаї які в 43у палили сокиринчан у срібнянській школі, ще радіє що нелегально побув у вкраденому Криму. допишіть його на сайт миротворець хай жде.

11 Микола   (13.08.2018 3:15 PM)
Це безнадійний випадок. Пора припинять цю ненормальну дискусію. Людину питають є війна Росії з Україною чи нема, а вона розповідає як класно в Росії нашим заробітчанам. Наші загиблі хлопці з нашого району яких я знаю для нього це інформація із ЗМІ. Може йому вислать фото надгробних пам"ятників. Нє, скаже фотошоп. Не їдьте в Росію якщо ви не самогубець. Посадять як пить дать і цей самий добродій Леоннід всіх заспокоїть, що вас скоро обміняють. Або ще хуже зроблять з мозгами щось таке, щоб ви теж зненавиділи Україну як він.
Залізли до мене в хату, одшматували кусок нашої землі і називають нас обдовбаними бандерівцями. Ви молитесь на Сталіна, а поїхав би у 41-ому, в 42-ому хтось у Німеччину на заробітки і розказував росіянам як йому там гарно живеться ще й в гості запрошував. Закривайте ці коментарі бо це невиліковне або пишеться під диктовку фсб. Кожен заробляє як може. Для когось буть зрадником теж гарна робота. Треба дітей і сім"ю якось кормить.

10 Леоннiд   (13.08.2018 1:24 PM)
Сергій,Ви дійсно дуже обдовбана людина з мисленням на рівні дитячого садка.Переказати інформацію ЗМІ розуму багато не треба,причому ваша інформація з одного боку,а є й інша правда-особисто чув від тих біженців,які не витримали обстрілу"визволителів"і працюють у нас.Я був у Криму ,розмовляв з багатьма,і ні один не пошкодував про свій вибір.У кожного своя правда,і не думайте,що те,що вам щодня розказують ЗМI -це істина.Ви переживаєте за Сенцова і Гриба,так скоро їх на кого-небудь поміняють і тоді буде як з голодуючою Савченко-морду наїла на тюремних харчах і тепер не знаєте,що з нею робити.Ви можете просто так приїхати до мене в гості,а мені ,для поїздки в Україну потрібно запрошення від родичів і не факт,що пропустять на кордоні,якщо немає 60 років,а раптом я терорист.Тут ніхто не репетує як у вас "москаляку на гілляку!".Не від хорошого життя приїжджають земляки на заробітки.Треба годувати сім'ю,виховувати дітей,а проблемами Криму ,Донбасу,Сенцова і інших дiтей не одягнеш і не нагодуєш,не вивчиш і недаси путівку в життя . Тому запрошую в гості ,все побачите своїми очима,в буцегарню Вас не заберуть,не переживайте,нас тут багато,знайдемо роботу,житло і все інше,не треба подихати,треба вистояти у важкий час,українців і так загинуло і постраждало багато мільйонів- кращих людей,цвіт нації.

9 Сергій   (10.08.2018 6:56 PM)
Скажіть одним словом - мій попередній коментар про вбитих вашим режимом наших земляків це правда чи брехня? Вам нічого не говорить прізвище Сенцов? На вашу думку він не заарештований? А українець Павло Гриб, якого ваші феесбешники викрали в Гомелі, таємно вивезли в Росію і засадили в буцегарню? Але ви не станете давати конкретних відповідей на ці запитання. А будете переконувати, що Путін не брав Бастілію не літав на Марс чи в чомусь подібному. "Промывка мозгов" вашою владою у вас працює на п"ять балів.

8 Леонiд   (10.08.2018 5:55 PM)
А ви ,Сергій, впертий чоловік.Ще раз подивіться перший коментар.Цитую рядки з замітки Клавдії Гаврилівни : « Правда, тепер страшно поїхати на могили солдатів у Росію, бо там швиденько заарештують або оголосять, чого доброго, терористом та відправлять в буцегарню.»Так от, це неправда,відповідаю головою.І про Путіна -голодомор,колективізація,репресії - теж він?Не полінуйтеся - прочитайте всі нотатки Клавдії Гаврилівни. Вона до речі мене вчила російській мові.

1-10 11-17



Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
20.08.2018
5:07 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 616
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2018 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!