Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2011 » Вересень » 14 » Спартакіада територіальних громад
3:24 PM
Спартакіада територіальних громад

У змаганнях чоловіків на дистанції 2000 м перемогу здобув Гурбинській сільський голова Іван Дейнека, друге місце у Сергія Сухини з Срібного, третім фінішну стрічку перетнув Роман Бережний з Подолу.

Волейбольні команди розподілили між собою перші три місця наступним чином: І-е місце виборола команда Гурбинської територіальної громади, ІІ-е - команда з Гриціївки, третіми стали волейболісти з Карпилівки.

Серед команд - учасниць, що змагались з міні-футболу, перше місце здобула команда Срібнянської селищної ради, друге місце в гриціївських футболістів, третіми були спортсмени з Карпилівки.

У змаганнях з перетягування канату та армспорту першість здобули спортсмени з Срібного, другими стали гурбинчани, третє місце у команди з Гриціївки.

За підсумками п’яти видів програми переможцем спартакіади стала команда Срібнянської селищної ради, друге місце здобула команда Гурбинської сільської ради, третє місце у колективу Гриціївської сільради, четверте та п’яте місця розділили спортсмени Карпилівської та Подільської територіальних громад.

Після завершення змагань відбулось урочисте нагородження переможців та призерів.

Категорія: Спорт | Переглядів: 893 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.7/3