RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2011 » Листопад » 8 » Подільська команда – чемпіон району з футболу
1:51 PM
Подільська команда – чемпіон району з футболу

У Срібному свята для спортсменів - людей витривалих і загартованих - не було давно, принаймні, з чверть сто­­ліття. Та як добре, що гарні тра­ди­ції мають продовження і бал чем­пі­онів зібрав  разом футболістів району - всіх, хто брав участь у чем­піонаті району  з цього найбільш по­пу­лярного, масового і улюб­леного виду спорту.

Вітаючи спортсменів, голова райдерж­адміністрації О. Д. Власенко висловив впевненість, що участь п’яти  футбольних команд - із Срібного, Подолу, Карпилівки, Гурбинець, Харитонівки у чемпіонаті району  - це  лише початок доброї справи, і є надія, що вже в майбутніх чемпіонатах братиме значно більше команд футболістів району. Він пообіцяв, що влада і надалі підтримуватиме спортсменів.

Перемогу у номінації «Кращий воротар» здобув голкіпер подільської команди Сергій Дитюк. У номінаціях «Кращий захисник» та  «Кращий нападаючий» перемогли Сергій Тудель з Гурбинець  та Костянтин Петренко з Срібного.

І ось на святі настала урочиста мить - зірковий час  призерів та переможців. Одні за одними піднімаються  на сцену футболісти - спочатку володарі бронзових медалей - футболісти Срібнянської селищної ради на чолі із  головою громади  О. П. Куделею.   Потім віншували гурбинських футболістів на чолі з сільським  головою І. В.  Дейнекою. А найбільше оплесків було на адресу голови села В. І. Желіби. - Подільська команда - досвідчена і зіграна, улюблениця вболівальників району. Коли на сільському стадіоні ці гравці  проводять матч - яблуку ніде впасти: вболівають і малі, і старі. Подоляни сильні суперники фут­больних команд району, їм не було рівних у чемпіонаті, тому вони й піднялись на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

Команди переможці одержали грошові премії від депутата обласної ра­ди, генерального директора СТОВ «Дружба-Нова» С. А. Гайдая. За перше місце – три тисячі гривень, за друге – дві і за третє – тисячу. Подільська команда одержала також запрошення відкрити наступний чем­піонат Варвинського району разом з коман­дою «Дружби-Нової».


Категорія: Спорт | Переглядів: 1326 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.8/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
17.06.2021
11:37 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 711
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!