RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2011 » Листопад » 8 » Більше 200 квартир у Срібному можуть залишитися без газу
6:57 PM
Більше 200 квартир у Срібному можуть залишитися без газу

Саме таку перспективу обіцяє у своєму листі до Срібнянського селищного голови О. П. Куделі начальник Срібнянського району газового господарства В. М. Петренко. Причину такого кардинального рішення не можна вважати чимось несподіваним. Станом на 07.11.2011 р. із 276 квартир двоповерхових будинків, які знаходяться на балансі селищної ради, тільки по 42 квартирах представлені акти перевірки димових та вентиляційних каналів (ДВК). Відсутність такого акта для газовиків є цілком законною підставою заборонити користування газовими приладами, адже користування газом за несправних ДВК може мати для споживача трагічні наслідки.

Однак, дивує, що розмови на цю тему ведуться саме зараз, коли на календарі початок листопада, а за вікном мінусова температура. Чому не зробили цього раніше і чому подібні проблеми не виникали в минулі роки? Цього ж року проблему з ДВК змушений був розглядати на черговій щопонеділковій нараді голова райдержадміністрації О. Д. Власенко, з'ясовуючи, хто винен і хто має вирішувати цю проблему.

Як повідомив начальник Срібнянського РГГ В. М. Петренко перевірку димових і вентиляційних каналів повинні проводити спеціалісти, які мають ліцензію на цей вид робіт та відповідне обладнання. У Срібному таких спеціалістів немає, тож у районі перевірку ДВК виконують переважно фахівці з Варви. Торік селищна рада завчасно запросила їх, були попереджені мешканці комунальних будинків, працівник комунального господарства теж побував у кожній квартирі, щоб не виникали випадки, коли господарі не пускають у своє житло незнайому людину.

У цьому році, як кажуть, маємо те, що маємо. Звідси і лист-попередження на адресу селищного голови з проханням терміново, до 1 грудня 2011 року, надати в газове господарство акти перевірки ДВК.

-          Чи дорого обійдеться для господаря перевірка ДВК?

-          Вартість послуги, якщо перевірка робиться не вперше, а повторно, становить 48 грн. Це дорожче минулорічних розцінок, коли за таку ж послугу потрібно було заплатити 28 грн.

-          А чому доводиться звертатись в інший район? Невже так складно підготувати свого спеціаліста і що для цього потрібно?

-          Звичайно, мати місцевого спеціаліста було б зручніше для людей. Для цього необхідно знайти бажаючого, навчити його, оплатити вартість навчання, ліцензії, купити прилад для перевірки, який коштує біля 10 тисяч гривень.

Оптимістичніше дивиться на цю проблему керівник комунального підприємства райцентру О. В. Зарва. Ольга Василівна запевнила, що вкластися у терміни, визначені газовою службою, цілком реально. З варвинськими спеціалістами вже домовлено про дні роботи у Срібному, попереджені мешканці будинків і до кінця цього тижня та у вихідні планується перевірити ДВК у всіх квартирах.

Щодо власного фахівця з перевірки ДВК, то ця пропозиція розглядається. Можливо, що у наступному році уже не доведеться звертатись за допомогою у сусідні райони.   

Категорія: Суспільство | Переглядів: 1324 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
17.06.2021
10:59 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 711
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!