RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2011 » Листопад » 15 » У Сокиринцях обіцяють добудувати школу
6:08 PM
У Сокиринцях обіцяють добудувати школу

Нову школу у Сокиринцях почали будувати ще у 1991 році. Як звели перший поверх, так і стоїть вона відтоді довгобудом. А школярі навчаються у кількох будівлях, найстарішій із них – 140 років (на фото 4). Неодноразово районна влада порушувала питання добудови школи на обласному рівні, звертались до народних депутатів, але все було безрезультатно.

І ось, нарешті, школярі найбільшого у районі села Сокиринці одержали обнадійливу перспективу, підтверджену головою обласної державної адміністрації В. М. Хоменком, що школа у Сокиринцях буде добудована.

15 листопада губернатор разом із головою Срібнянської райдержадміністрації О. Д. Власенком та головою районної ради Г. І. Голдовським, Сокиринським сільським головою А. М. Маснухою побували на довгобуді, обговорили, які об”єкти будуть включені у проект будівництва та реконструкції нинішніх діючих приміщень школи. За попередніми підрахунками загальна вартість робіт становитиме понад 10 млн. грн..

На сьогодні досягнуто домовленості про виготовлення проектно-кошторисної документації. Безкоштовно виготовити її пообіцяв народний депутат, почесний президент ТОВ "Житло-Буд" І. І. Куровський.

В. М. Хоменко побував також у класах діючої школи, дитячому садку.

Проблемою Сокиринець, яку не вирішити без допомоги влади, є завершення газифікації села. Голова облдержадміністрації пообіцяв своє сприяння і допомогу, щоб до храмового свята, 17 грудня, газопровід було введено в експлуатацію.

Категорія: Освіта | Переглядів: 1173 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
17.06.2021
10:09 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 711
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!