RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2011 » Листопад » 24 » Лампочки Ілліча на вулицях Кірова та Куйбишева
6:56 PM
Лампочки Ілліча на вулицях Кірова та Куйбишева

Куди тільки не зверталися за допомогою жителі цих вулиць, переважно пенсіонери,  щоб зробити освітлення вулиць. Та даремно. Немає коштів у бюджеті – пояснювали.

Однак виявилось, що при великому бажанні не існує нічого неможливого. Срібнянська селищна рада знайшла потрібні кошти – 132 тисячі гривень. Як і належить, виготовили проектну документацію, зробили експертизу проекту, знайшли замовника. Приватне підприємство "Електрон” з міста Прилуки якісно виконало необхідні роботи. На обох вулицях загальною довжиною 4115 метрів встановили 59 світильників. Днями вуличне освітлення прийнято в експлуатацію. Навіть здалеку, в'їжджаючи ввечері у Срібне, видно що обидві вулиці вже не потопають у мороці. 

На перспективу першою у черзі на відновлення вуличного освітлення залишається вулиця Гоголя на ділянці від пожежної частини і далі вниз у напрямку Побочіївки. Пройти нею у темряві, особливо взимку, це справжнє випробування, яке декому доводиться долати кожного дня.

У планах селищної ради також відновлення освітлення по вулиці Леніна від центру селища до промзони. Зробити це передбачається в рамках проекту ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, який втілюватиметься в життя завдяки спільному фінансуванню громади, селищного бюджету та коштів проекту розвитку ООН, котрий фінансує основну частину видатків.

Категорія: Суспільство | Переглядів: 1245 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 sribne_gazeta   (24.11.2011 7:12 PM) [Материал]
Склалося враження, що частина сайту, яка дає можливість коментувати новини, не працює. Перевіримо чи це справді так. Якщо мій коментар читається тоді все ОК.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
17.06.2021
10:15 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 711
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!