RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Березень » 17 » Загальні збори у Срібному
8:21 AM
Загальні збори у Срібному

Випадкова людина, яка прочитає оголошення біля будинку культури у Срібному про щорічні загальні збори жителів райцентру, але яка нічого не знає про  Срібнянську громаду, подумає: і як ото порівняно невелика зала будинку культури вмістить усіх бажаючих поспілкуватись із селищною, районною владою, керівниками служб, підприємств, задати їм свої запитання, запропонувати своє бачення як зробити життя у Срібному кращим, а селище красивішим? Це ж коли ще така гарна нагода буде?

Звітні збори у районі наближаються до завершення і у кожному селі на них приходять десь до 15-20% мешканців. Добре, що у Срібному вирішили проводити збори уповноважених представників вулиць, інакше місця у залі усім бажаючим ніяк не вистачить. Адже у райцентрі проживають понад 3500 чоловік. Переважній більшості з них, а не лише уповноваженим, мало б бути цікаво про що говоритимуть на зборах, як прозвітує селищний голова О. П. Куделя, критикуватимуть його за роботу чи навпаки – дякуватимуть. Призначили збори на зручний час – 14 годину п'ятниці. З роботи скрізь дозволили піти раніше. Отож повна зала мала бути гарантовано.

Однак, цього дня теорія розійшлася із практикою і у черговий раз підтвердила, що срібнянське громада є найнезворушнішою у спілкуванні з владою. На збори прийшли лише 90 чоловік. Включаючи керівників, депутатів районної та селищної рад, членів виконкому селищної ради.

А після звіту О. П. Куделі першим і єдиним запитанням до нього було традиційне вже запитання про ремонт вулиці Гагаріна. Аби не обговорення комунальних тарифів та виступи керівників району, відразу можна було б і рішення зборів приймати.

У таких випадках на думку приходять два варіанти пояснень "активності” срібнян. Або в райцентрі все ідеально і говорити немає про що, або все і всім байдуже. Як не працюватиме влада – добре чи погано: з усім погодимось. Якщо у когось є інші варіанти – пропонуйте.

 

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 1098 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
9:28 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!