RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Березень » 28 » Для оперативного реагування на випадки корупції допоможе “телефон довіри”
1:01 PM
Для оперативного реагування на випадки корупції допоможе “телефон довіри”

Корупція в Україні розглядається як складне соціальне явище, що негативно впли­ває на всі аспекти політичного і соціально-економічного розвитку держави, загрожує реалізації прав людини, принципу верховенства права, підриває соціальну справедливість та завдає шкоди суспільству.

Новим антикорупційним законодавством до суб’єктів відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, крім осіб, уповноважених на виконання функцій держави, віднесено й осіб, які постійно або тимчасово обіймають посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків у юридичних особах приватного права незалежно від організаційно-правової форми. Тобто відповідальність за вчинення корупційних правопорушень поширюється й на службових осіб суб’єктів господарювання, громадських організацій тощо.

Відповідно до ст. 18 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", об'єднання громадян, їх члени або уповноважені представники, а також окремі громадяни в діяльності щодо  запобігання, виявлення і протидії корупційним правопорушенням (крім випадків, коли це віднесено законом до виключної компетенції спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції) мають право  повідомляти про виявлені факти вчинення корупційних правопорушень спеціально уповноваженим суб'єктам у сфері протидії корупції, іншим органам, зазначеним у статті 5 Закону України "Про засади запобігання і протидії коруції", керівництву та колективу підприємства, установи чи організації, в яких були вчинені ці правопорушення .

Державна фінансова інспекція  запрошує представників громадськості та суб’єктів господарювання до активної співпраці у сфері запобігання і протидії корупції, зокрема в частині реагування на факти можливих протиправних дій з боку посадових та службових осіб, усунення факторів, що призводять до вчинення корупційних правопорушень тощо.

Для оперативного реагування про вчинення корупційних правопорушень повідомляти сектор в Срібнянському районі Прилуцької об’єднаної фінансової інспекції за поштовою адресою: вул. Леніна, 43а, смт. Срібне Чернігівської області, 17300,  або за телефоном довіри: (04639)2-19-77.

Також повідомляємо, що  громадяни можуть звернутись за "телефоном довіри”  з відповідними зверненнями до ДФІ України –(044)425-38-181,  ДФІ в Чернігівській області – (0222)4-12-74, Прилуцької ОДФІ  – (04637) 4-20-90.

Метою функціонування "телефону довіри” є надання працівниками відділу, в межах компетенції, визначеної законодавством, інформаційно-консультативних послуг громадськості з питань здійснення державного фінансового контролю; фіксації повідомлень про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна об’єктами, підконтрольними органам служби.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1028 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
09.03.2021
0:30 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 706
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!