RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Квітень » 2 » Інтернет “ОГО!” - це чудово! Але не для сільських жителів нашого району.
4:27 PM
Інтернет “ОГО!” - це чудово! Але не для сільських жителів нашого району.

Жителі усіх населених пунктів  району, які користуються Інтернетом,  можуть лише по доброму позаздрити срібнянам, які давно оцінили переваги швидкісного безлімітного Інтернету «ОГО!». Як розповіла електромеханік Срібнянської дільниці  "Телекомсервіс” ЦТП №1 Лариса Петренко, вартість підключення становить лише 30 гривень. Крім цього за одну гривню ви одержите ADSL-модем з підтримкою Wi-Fi, що дасть змогу без жодних дротів підключити до Інтернету комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон тощо.

Пропонується три варіанти щомісячної абонплати – 60, 100 та 170 грн. в залежності від обраної споживачем швидкості обміну інформацією. Відповідно ви маєте можливість завантажувати інформацію з швидкістю  відповідно до 512 Кбіт/с,  до 2 Мбіт/с та до 10 Мбіт/с.

Для жителів Срібного, які не мають телефону, пропонується акція, котра передбачає його встановлення одночасно із підключенням до швидкісного Інтернету за 73 грн. та  надання ADSL-модему за 1 грн. Абонентові також надається 30% знижка по абонплаті за Інтернет терміном на рік.

На сьогодні у Срібному налічується 365 абонентів «ОГО!». Черги на підключення немає. Спеціалісти дільниці протягом доби із дня надходження заявки, перевіряють лінію і, якщо якість її задовільна, підключають абонента.

Проте, все це реально тільки для Срібного. Підключитись до послуги  «ОГО!» у жодному іншому населеному пункті району неможливо.  Хоч бажаючих багато майже у кожному селі, особливо у Подолі. Та і витрати на підключення подолян до швидкісного Інтернету будуть найменшими. На жаль, це питання вирішують не в Срібному. За неофіційною інформацією Укртелеком поки що не планує вкладати кошти на прокладення оптично-волоконних ліній до жодного із сіл району. А без таких ліній про «ОГО!» можна тільки мріяти.

Що вже говорити про сільські лінії зв'язку, коли навіть у Срібному якість ліній не дозволяє підключити послугу «ОГО!» деяким абонентам.

Отож і далі  для виходу в Інтернет у селах доведеться користуватись послугами операторів мобільного зв'язку. Звичайно, це не єдина технічна можливість одержати доступ до глобальної мережі. Для цього існують сучасні потужні передавачі, приймачі сигналу і, встановивши відповідне обладнання та направлену антену, користуватись швидкісним Інтернетом в принципі можна будь де. Усе залежить від "дрібниці” – ваших фінансових можливостей. Звідси і можливості вибору: супутниковий Інтернет, радіоінтернет та іх варіанти.

А, може, хтось із наших читачів підкаже конкретний спосіб, що підходить для сіл нашого району, і є не гіршим від «ОГО!» за співвідношенням "ціна – якість послуги”? 

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1565 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
9:40 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!