RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Квітень » 2 » У Срібному підтримали “зелену” акцію Приватбанку (ФОТО)
6:54 PM
У Срібному підтримали “зелену” акцію Приватбанку (ФОТО)

Днями у Срібному відбулася "зелена” акція, яка стала складовою частиною оголошеного Приватбанком 31 березня 2012 року всеукраїнського "зеленого" суботника. Цього дня банкіри запланували прибрати  і озеленити популярні серед жителів міст парки, сквери, набережні та зони відпочинку. У березні Приватбанк святкує 20-річний ювілей, і було вирішено відзначити його ось такою "зеленою" акцією - висадити не менш як 20 000 молодих саджанців по всій Україні. Підтримати ініціативу банку запропонували всім охочим.

Серед учасників загальноукраїнського суботника, оголошеного Приватбанком, у нашому районі найбільший обсяг робіт виконали працівники Срібнянської селищної під керівництвом селищного голови О. П. Куделі. Цілий день вони трудились на території урочища "Березки”, що знаходиться біля колишнього інкубатора. Це - історичний центр Срібного, одне з улюблених місць відпочинку срібнян. Тут щороку зустрічають схід сонця випускники школи. А які чудові краєвиди відкриваються звідси! Як на долоні видно Поділ, Побочіївку, Галку, Гриціївку. Сріблястою стрічкою петляє луками  Лисогір.

Працівники селищної ради, директор комунального підприємства О. В. Зарва прибирали сміття, гілки, садили дерева. Без такої підтримки невеликому колективу Срібнянського відділення Приватбанку, де працюють чотири співробітники, важко було б справитись з усім, що зробили разом  на суботнику.

Всього за цей день було посаджено біля ста молодих берізок.

Весняні "зелені" суботники ПриватБанку вже стали традицією, яку з кожним роком підтримує дедалі більше підприємств і організацій.

Категорія: Благоустрій | Переглядів: 1100 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
8:59 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!