RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Травень » 23 » У Сокиринцях побував відомий меценат Юрій Коптєв
1:08 PM
У Сокиринцях побував відомий меценат Юрій Коптєв

Про історію маєтку, історію роду Галаганів гостям розповіла завідуюча музеєм В. Г. Савченко.

Юрій Вікторович завітав до заслуженого майстра народної творчості України Леоніда Івановича Гомона, відвідав майстерню, де створено ряд справжніх шедеврів народного мистецтва. Не буде перебільшенням сказати, що без золотих рук Леоніда Івановича інтер'єр музею не мав би нинішнього вигляду, який можна порівняти із міськими музеями, що не раз відзначали гості Сокиринець. Зараз майстер завершує роботу над виготовленням мармурової копії знищеної злодіями голови однієї з статуй богинь, що прикрашають вхід до палацу.

Ю. В. Коптєв пообіцяв надати фінансову підтримку на проведення в Сокиринцях у 2013 році традиційного фестивалю кобзарського мистецтва "Вересаєве свято”, присвяченого 210-ій річниці від дня народження відомого кобзаря.

 "Юрій Вікторович - корінний прилучанин. Колись він навчався у місцевій школі №1, відвідував музичну школу (по класу баяна і домри) та Будинок піонерів, де опановував ази малювання:

 «Досі пам’ятаю своїх викладачів, бо кожен з них хотів щось вкласти в душу, залишив свій слід у моєму житті. Це були справжні інтелігенти» - розповідає він в інтерв'ю газеті "В двух словах”. У вільний час, як і сотні ровесників, Юрій відвідував чи не єдине на тоді визначне місце Прилук - краєзнавчий музей. «Путівку в життя мені дали Прилуки», - говорить меценат. 

 "Звідси у 1983 році він відправився на ударну комсомольську будову - до далекого російського міста Комсомольськ-на-Амурі. Працював начальником штабу будівництва, а згодом закінчив Вищу Комсомольську школу й отримав призначення до керівних комсомольських органів Хабаровського краю. У 85-му по тій же «комсомольській лінії» був переведений до Москви. «Починав з нуля, - пригадує Юрій Вікторович, - та, напевно, мені просто щастило по життю".

 У 1989 році відкрив у Москві своє перше підприємство. А великий, серйозний бізнес - житлове будівництво у російській столиці - почався для Юрія Коптєва у 93-му, і з тих пір став головною справою його життя.

 Нині справжньою окрасою Москви є зведений під керівництвом прилучанина перший житловий комплекс «Алые паруса» на березі Москви-ріки. А споруджений Тріумф Палас висотою 264 метри - об’єкт гордості усіх росіян: він потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найвищий житловий будинок Європи. «На верхньому майданчику під самісіньким шпилем неможливо встояти - перехоплює дух і від вітру, і від усвідомлення такої неможливої висоти», - ділиться враженнями будівельник, зізнаючись при цьому, що й сам лише двічі наважився туди піднятися. 

 Надійний тил прилучанина - його родина: «У нас інтернаціональна сім’я, - жартує він. - Я - українець, дружина - білоруска, а донька - росіянка».

 На знімку: Ю. В. Коптєв (справа) в гостях у Л. І. Гомона

Фото О. Коваленка

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1177 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
05.03.2021
5:50 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!