RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Травень » 29 » Виїзна колегія УМВС у Срібному
8:43 AM
Виїзна колегія УМВС у Срібному

Члени Колегії на чолі з начальником управління генерал-майором міліції Олександром Михайликом відвідали цей, один з найвіддаленіших та найменших районів області, з метою ознайомлення зі станом справ на місці, з'ясування існуючих там проблем, їх причин, а також визначення шляхів покращення ситуації.

Перед засіданням колегії, яка була призначена на сімнадцяту годину, керівники відповідних управлінь УМВС: кадрового, матеріального забезпечення та штабу УМВС власноруч ознайомилися з матеріальним станом райвідділу, станом дисципліни та рівнем кадрової роботи, а також провели нараду-навчання з керівниками підрозділів райвідділу. Начальник управління кадрового забезпечення УМВС Юрій Лихошерст разом із заступником начальника райвідділу Романом Зайцем провели стройовий огляд особового складу працівників Срібнянському РВ УМВС.

Перед початком засідання генерал Михайлик зі своїми заступниками особисто обійшов та оглянув будівлі й приміщення райвідділу, пообіцяв матеріально допомогти закінчити ремонт будівлі.

Засідання виїзної колегії почалося з вступного слова начальника УМВС Олександра Михайлика, який зазначив, що керівництво УМВС вирішило провести тут, у Срібному, робочу нараду, щоб особисто, на власні очі побачити стан справ у підрозділі та допомогти райвідділу словом і ділом, бо останнім часом Срібнянський РВ УМВС став «здавати свої позиції».

Вислухавши доповідь заступника начальника штабу УМВС Миколи Борисенка про результати інспекторської перевірки райвідділу та звіти окремих керівників підрозділів, начальник Управління сказав: «Ми приїхали сюди не карати, а допомагати, і якщо причиною недоліку є об'єктивна проблема - допомога УМВС райвідділу буде гарантована. Це стосується і коштів на ремонт, і методичної допомоги щодо усунення некомплекту особового складу райвідділу. Але якщо ж мова йде про небажання працювати або про роботу не в повну силу, то цю причину будемо виправляти жорсткими управлінськими методами.»

Так, за висновками засідання колегії керівникам деяких підрозділів райвідділу будо оголошено дисциплінарні стягнення та надано місячний термін для усунення виявлених недоліків. Було вирішено відрядити на допомогу працівникам райвідділу досвідчених працівників обласного апарату за окремими, відстаючими напрямками роботи, а також провести найближчим часом відпрацювання району силами УМВС області.

Начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик підкреслив, що найближчим часом відбудуться аналогічні виїзні колегії в інших районах області, де стан справ потребує стабілізації, а показники роботи - покращення. На цьому засідання виїзної колегії УМВС України в Чернігівській області в Срібнянському РВ УМВС завершило свою роботу.

 

За інф. офіційного сайту УМВС України

 в Чернігівській областіhttp://kop.gov.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=4370&Itemid=2

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1117 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
27.02.2021
7:48 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!