RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Червень » 4 » Буревій над Срібнянщиною (ФОТО)
9:52 PM
Буревій над Срібнянщиною (ФОТО)

Вчора, наприкінці дня, над Срібнянщиною пронісся сильний буревій. Вітер, який супроводжувався зливою, ламав гілки, валяв дерева. За годину після буревію ледве можна було проїхати дорогою із Савинець  у напрямку Подолу та  Горобіївки.

Найбільше постраждали від буревію Савинці. Вітер поваляв тут чимало дерев, які, падаючи, пошкодили господарські будівлі, забори. Ніби котком пройшовся буревій по деяких городах. Пошкоджено сходи кукурудзи у сільгосппідприємствах. Кілька великих дерев, що росли вздовж дороги із Савинець до Подолу впали на поле. На кілька десятків метрів від дороги летіли в поле  гілки дерев.

Значних пошкоджень завдано повітряним електричним лініям. У Савинцях дерева, що падали, порвали електричні дроти, впало кілька бетонних опор.

Відключеними від електропостачання опинились Савинці, Горобіївка, Дігтярі, в тому числі тваринницькі дільниці у цих селах, де саме готувались до вечірнього доїння корів. Не було світла і в Гурбинцях. 

Відразу ж на ліквідацію наслідків стихії виїхали працівники Срібнянського РЕМ, які і вдень і вночі працювали над відновленням електропостачання. На ранок 5 червня світло було на фермах у Дігтярях, Горобіївці, Савинцях, продовжувались роботи над ремонтом  сільських ліній напругою 0,4 кВ.


Категорія: Суспільство | Переглядів: 1311 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 2.8/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
8:52 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!