RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Червень » 5 » «СЕЛО МОЄ, СОКИРИНЦІ КОХАНІ, ТВОЮ КРАСУ В СЛОВАХ НЕ ПЕРЕЛИТЬ ...»
1:44 PM
«СЕЛО МОЄ, СОКИРИНЦІ КОХАНІ, ТВОЮ КРАСУ В СЛОВАХ НЕ ПЕРЕЛИТЬ ...»

Третього  червня  Сокиринці  святкували 140-річний ювілей школи та 920-річчя першої літописної згадки про село.

На свято  прибули багато гостей, керівники району. Серед них і народний депутат України Іван Іванович Куровський. Високий гість спочатку побував на службі у місцевому храмі, потім у краєзначому ознайомився з історією села,  знаменитого роду Галаганів. У малому залі будинку культури, коли зайшов оглянути виставку - не вірив своїм очам, що це малюють сільські діти звичайної сільської школи. Вишуканими  вишиванками дорослих і дітей цвіла вся зала.

Сільський голова А. М. Маснуха, вітаючи сокиринчан і гостей із святом, назвав десятки імен колишніх випускників школи, які прославили село своїми успіхами, працею. Багато теплих слів було сказано про тих, хто обробляв родючі  чорноземи  і завдяки їхній праці розквітло село у 60-80-х роках. Сотні трудівників працювали на тваринницькій фермі, дільниці механізації,у рільничих ланках, на цегельному заводі, у соціальній сфері. А тепер? Як би  не  називали горе-реформатори те, що відбувається із нашими селами - його не можна осягнути здоровим глуздом.  У Сокиринцях знищене тваринництво і зруйновані ферми, майже нічого не залишилось від дільниці механізації й від інших виробничих споруд. Праця сотень і сотень людей зведена нанівець. Від минулих виборів до місцевих рад ніяк не запустять газопровід і за двадцять років не побудують школи. Де  та точка відліку, з якої  село почне підніматись з колін. Чи не запізно починаєм віддавати борги?

Про  історію рідної школи від перших років і до останнього часу   розповідала всім присутнім вчитель-методист Л. М.  Хамко.

Із щирими словами вітань з нагоди визначних дат у Сокиринцях  звернулися до присутніх, вручили подарунки  народний депутат України І. І. Куровський,   голова  районної державної адміністрації О. Д. Власенко,, заступник генерального директора СТОВ «Дружба-Нова» М. В. Гайдай, депутат обласної ради, директор СТОВ «Батьківщина» О. М. Дмитренко, колишній випускник школи і голова колгоспу імені Димитрова  у 1985-1989 роках М. В. Халимон.

Від імені обласного відділу освіти привітав Сокиринську школу з ювілеєм і вручив Почесні  грамоти ветеранам школи М. І. Лісовому та Н. А. Комишній, вчителю історії Л. М. Хамко заступник завідуючого обласним відділом освіти М. А.  Конопацький.

Завідуючий відділом освіти А. М. Семенко нагородив педагогічний колектив Почесною грамотою відділу освіти з нагоди 140-річчя школи.

Із великими святами привітали односельців директор школи І. П. Блашкун, колишній директор школи М. І. Лісовий, педагог-ветеран М. Д. Одарич, випускники школи А. Г. Тимошенко та А. В. Романько. 

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1193 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
9:32 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!