RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Червень » 5 » Газифікація Сокиринець - рік третій
1:50 PM
Газифікація Сокиринець - рік третій
Хто тільки не брався за останні три роки довести до завершення газифікацію Сокиринець, подати газ у сільські оселі. А хтось старався заробити на цьому політичні дивіденди, показати, що терміни завершення газифікації залежить тільки від нього і ні від когось іншого. В результаті вкладені у проект мільйони гривень на невизначений час виявились буквально закопаними в землю – і кошти жителів села, і кошти головного спонсора газифікації – СТОВ "Батьківщина”, за які було прокладено вуличний газопровід.
І ось, нарешті, у сокиринчан чи не вперше за ці роки з'явилась реальна надія на завершення газової епопеї. Допомогти їм пообіцяв народний депутат, почесний президент київської будівельної компанії  "Житло-Буд”, засновник відомого на Чернігівщині ПП "Агропрогрес” Іван Іванович Куровський. Минулої неділі він побував у Сокиринцях, зустрівся з жителями села, ознайомився з причинами рекордного по тривалості для нашого району зволікання із пуском газопроводу. Знаючи можливості народного депутата, його рису характеру не давати даремних обіцянок, можна впевнено сподіватись, що усі перешкоди на шляху завершення газифікації буде подолано.
 Виступаючи перед сокиринчанам у сільському будинку культури, Іван Іванович розповів про своє бачення на шляхи вирішення цієї та інших проблем, поділився враженнями від знайомства із Сокиринцями.
"Раніше я багато чув про це село, - сказав він. – Проте, мої сьогоднішні враження перевершили усі сподівання. Сокиринці – це перлина не тільки Срібнянщини, а й всієї України. Таке село не заслуговує на його нинішню долю, про яку довелося почути від людей.
Не можна вирішити всі проблеми одночасно, тому спочатку обіцяю допомогти у вирішенні найголовніших, знакових для села – завершенні газифікації та будівництва школи”.
"Для мене не зовсім зрозуміла ситуація, - зазначив І. І. Куровський, - чому такий тривалий період, коли у газопровід вкладено такі кошти, люди не мають газу. Я не називатиму сьогодні точних термінів, не розповідатиму як буду вирішуватиму проблему, але я знаю шляхи її вирішення і можу пообіцяти, що найближчим часом ми з вами зустрінемось на урочистому запаленні факелу, коли відкриватимемо газопровід.
Друга проблема села – довгобуд школи. Ставлю собі завдання зробити все, щоб у найближчі роки завершити будівництво і школа прийняла учнів. Це буде значний вклад у розвиток села, покращення демографічної ситуації, створення умов навчання для сільських школярів не гірших, ніж для учнів міських шкіл”.

 

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1040 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
05.03.2021
7:03 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!