RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Червень » 12 » Стрімкий старт “Чернігівщини” на Срібнянщині
12:10 PM
Стрімкий старт “Чернігівщини” на Срібнянщині

"Вибори до Верховної Ради незабаром”, - скаже обізнаний із політичною ситуацією читач, бо поява безкоштовних газет завжди була однією із ознак наближення виборів. 

Відповідь на запитання про те, хто не пошкодував таких грошей і якого кандидата чи партію пропагуватиме перед виборами "Чернігівщина”, кожен зрозуміє сам, прочитавши кілька номерів газети. 

На сайті "Чернігівський монітор” 10.05.2012 р., наприклад, повідомляється наступне: "Існують припущення щодо участі у виборчій кампанії по мажоритарній системі бобровицького земельного магната, генерального директора ТОВ "Земля і воля” Леоніда Яковишина, який, до речі, також на початку 2012 року придбав газету "Чернігівщина”" (http://monitor.cn.ua/ua/monitoring/5118).  Ця інформація підготовлена на основі випуску електронного бюлетеню "Поліського тижня”, який готує громадська організація "Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень”.

Що ж, версія про виборче підґрунтя безкоштовної передплати -  всього лише припущення. А читачам "Чернігівщини”, з якими довелось поспілкуватись цими днями, перший червневий номер газети сподобався. Тим більше, що не заплатили за неї з власної кишені ні копійки. 

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1475 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
3 Doktor37   (21.06.2012 12:56 PM) [Материал]
Минулого року на Срібнянщині найбільше рекламували газету "Українська доля". Заманювали призами, обіцяли цікаві матеріали. Люди повірили, заплатили гроші. А в результаті маємо газету, де нічого читати. Ваша безкоштовна "Чернігівщина" набагато цікавіша.

2 "Чернігівщина"   (21.06.2012 11:12 AM) [Материал]
Приємно, коли газета подобається читачам.
У нас, схоже, не типовий випадок, коли поширюється не якийсь "хвалєбний бойовий листок" перед виборами, а нормальна обласна газета.
І, як то кажуть, буде тяжко - звертайтеся :)

1 "Чернігівщина"   (21.06.2012 11:09 AM) [Материал]
В матеріалі є помилки, зокрема в інформації з "Монітора". Не запитають, а пишуть припущення... Насправді жителі Бобровицького району отримували "Чернігівщину" ще з 2011 року і будуть отримувати надалі. Хоча район і не належить до виборчого округа.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
8:57 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!