RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Червень » 27 » Пам‘ять (ФОТО)
7:02 PM
Пам‘ять (ФОТО)

Минулої середи в районному будинку культури відбувся концерт-акція "За чисті роси і ясні зорі”. Кошти, зібрані під час концерту, підуть на спорудження у центрі Срібного пам‘ятних знаків воїнам-афганцям і ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

В концерті-акції взяли участь голова райдержадміністрації О. Д. Власенко та його заступник О. В. Коваленко, голова районної ради Г. І. Голдовський та його заступник О. В. Телух, голова районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану О. М. Вольвач, голова районної громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України” Г. П. Гуріненко, солісти – переможці обласних та районних мистецьких конкурсів, улюбленці публіки: Валерій Декрет, Сергій Яковенко, Василь Кухаренко, Тетяна Литвиненко, Григорій Шульга, Леонід Дмитрюк, Олексій Желіба, Віктор Курінець і Володимир Вірченко, Артем Приз і Марина Дзюба, Віталій Сидоренко, Яна Желіба і Віталій Никоненко, ансамбль народної пісні районного будинку культури,  Дмитро Левченко з Прилук.

При вході до глядацької зали була встановлена скринька для благо­дійних пожертв, куди не байдужі громадяни селища, підприємці та депутати районної ради поклали гроші. На концерт приїхала помічник народного депутата І. І. Куровського  Н. С. Селецька, яка передала від депутата 10 тисяч гривень. Свої внески на виготовлення пам'ятних знаків зробили і керівники району голова райдержадміністрації О. Д. Власенко та Г. І. Голдовський. Волонтером попрацювала дружина воїна-афганця Василя Кухаренка. Вона передала від жителів села Гурбинці на спорудження пам‘ятних знаків 500 гривень.

Всього під час концерту-акції зібрано 23 600 грн.

Ветерани Афганістану та лікві­датори Чорнобильської катас­трофи щиро дякують усім, хто не залишився осторонь доброї справи, взяв участь у концерті-акції та передав кошти на будівництво у Срібному пам‘ятних знаків воїнам-афган­цям та ліквідаторам аварії на ЧАЕС, керівникам району, художнику Леоніду Гомону за чудові проекти пам‘ятників та Сергію Іванченку, який згодився їх виго­товити, працівникам відділу культури та будинку культури, котрі вклали багато праці, щоб концерт-акція пройшов на високому художньому рівні.Категорія: Суспільство | Переглядів: 1385 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Неділя
28.02.2021
11:33 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!