RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Червень » 27 » Ми не маємо права забути їхні імена
7:14 PM
Ми не маємо права забути їхні імена

Шановні срібнянці!

Мені дуже приємно, що ви організували такий незвичайний захід як благодійний концерт. Бо останнім часом якось так повелося, що люди чекають, доки їм хтось запропонує допомогу, або ще й сам збудує їм пам'ятник, школу чи лікарню. У вас же все навпаки — самі ініціюєте, самі збираєте кошти, точніше самі заробляєте кошти - своєю працею, своїми талантами.

Для срібнянців, як для всіх жителів України дев'ятирічна війна в Афганістані та Чорнобильська трагедія мали багато спільного. І на війну, і в зону йшли молоді, здорові, повні сил чоловіки. А приходили звідти з букетами хвороб, зовсім не характерних для їхнього віку, ставали інвалідами. А багато хто й зовсім не повернувся до рідного дому, осиротивши малих дітей, молодих дружин та стареньких батьків.

І ми з вами не маємо права забути їхні імена. Адже вони ціною свого життя і здоров'я рятували інших.

Сподіваюся, що зовсім скоро у вашому райцентрі буде те, воістину святе місце, де люди зможуть віддати уклінну шану своїм землякам, поклавши до підніжжя пам'ятників живі квіти, згадавши поіменно своїх друзів, знайомих, близьких і рідних людей.

Хочу особливо наголосити: я глибоко переконаний, що ті афганці та чорнобильці, які вийшли з пекла живими, сьогодні потребують посиленої турботи і уваги. Також принагідно хочу запевнити вас, що ні за яких умов не голосуватиму в парламенті за будь-яке урізання ваших прав чи пільг.

Бажаю всім вам доброго здоров'я, довгих років мирного життя. І сподіваюся, що досить скоро ми зустрінемося зі ще однієї приємної нагоди, а саме - на відкритті пам'ятників.

           З повагою

народний депутат України І. І .Куровський

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 939 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
10:37 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!