RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Жовтень » 18 » Зустріч з Іваном Куровським у Срібному (ФОТО)
2:08 PM
Зустріч з Іваном Куровським у Срібному (ФОТО)

Для більшості срібнян Іван Куровський - людина-загадка. З одного боку майже кожен, хто цікавиться життям району, знає, що зроблено ним останнім часом для Срібнянщини. В той же час немає у виборчому окрузі іншого кандидата, проти якого деякими конкурентами на виборах викидається величезна кількість так званого чорного піару. Чи не в кожен двір іде безкоштовна газета, на сторінках якої намагаються видавати чорне за біле і навпаки, ночами розповсюджуються листівки в яких представлено весь набір брудних технологій, аби ввести в оману виборців. Кілька штатних опонентів їздять слідом на кожну із зустрічей Івана Куровського, безуспішно намагаючись викинути чергову порцію інформаційного бруду та водночас "засвітитись” перед великою кількістю людей, яку не здатні зібрати самі.

У Івана Івановича, його виборчого штабу, свій стиль ведення передвиборчої агітації. Простий і дієвий водночас – говорити людям правду, агітувати конкретними справами, розповідати про зроблене. І не критикувати опонентів. Нехай вони краще самі розповідають про себе. А ще Іван Куровський не боїться спілкуватися з людьми. Майже кожного дня у нього відбувається по кілька зустрічей з виборцями, в тому числі і в нашому районі.

Минулої середи така зустріч відбулася в Срібному. Переповнена зала районного будинку культури не змогла вмістити всіх бажаючих побачити і почути Івана Куровського і звичайно ж, побувати на концерті зірок української естради. Дехто з срібнян до останнього не вірили, що в Срібне приїдуть народний артист Олександр Пономарьов та заслужена артистка України, лауреат багатьох національних і міжнародних конкурсів Ольга Чубарєва, відома далеко за межами нашої країни, співом якої захоплювались глядачі Німеччини, Польщі, Італії, Люксембургу, Чехії, Франції... А ще – Петро Мага, заслужений артист України, відомий  український актор, поет-пісняр, телеведучий, сценарист, режисер масових заходів, один з ведучих телепрограми «Шустер LIVE» на Першому Національному, автор пісень для Павла Зіброва та багатьох інших українських співаків. Та обіцяний концерт відбувся, причому такий, якого у Срібному не бачили дуже давно. Глядачі стоячи аплодували відомим артистам, щиро дякуючи за подароване ними спілкування з справжнім мистецтвом. Дякували і народному депутату, якого приїхали підтримати столичні артисти, його давні друзі.

За весь час спілкування з людьми Іван Куровський жодного разу не просив голосувати за себе. Більше говорив про своє бачення ситуації в державі, про життя сільських трудівників, про майбутні плани в разі обрання народним депутатом. "Визначайтесь самі, - сказав він. – Дивіться, що роблять кандидати зараз і що робили раніше, що обіцяють перед виборами. І приймайте рішення за кого голосувати”.

"Для мене не є метою життя чи самоціллю стати депутатом, - говорить Іван Куровський. – Я достатньо забезпечена людина, мені не потрібні жодні депутатські пільги і, як діючий депутат, не користуюся ними. Мандат депутата може дати лише більші можливості по вирішенню проблем, які стоять сьогодні перед громадами Чернігівщини, Срібнянського району, в тому числі по залученню в область державних коштів. Прикро, що Чернігівщина фінансується державою по залишковому принципу, а не так, як повинно бути. Щоб люди не ходили з простягнутою рукою, випрошуючи дрібниці, якщо брати по великому рахунку – поставити вікно у дитсадку, підключити газ, купити принтер. Я звичайно допомагаю в цьому, але ж це не функція депутата, а функція держави”.   

Іван Куровський позитивно оцінив змішану систему виборів, коли люди мають можливість голосувати не тільки за партійний список, а й за конкретного кандидата в своєму окрузі. Це дає можливість спитати у депутата за зроблене. Іван Іванович пообіцяв в разі перемоги на виборах ініціювати у Верховній Раді закон про відкликання народного депутата, якщо він не виконує своїх обіцянок перед виборцями, не звітує перед людьми, не з'являється в окрузі.

Кандидат у депутати відповів на численні запитання учасників зустрічі. Причому на всі, не відкладаючи вбік незручних запитань. Чи використовує Іван Куровський для своїх добрих справ бюджетні кошти? "Ні, - була  відповідь. - Жодної копійки”. Це було також і відповіддю на запитання про використання адмінресурсу. Навпаки, влада не втручається навіть там, де це потрібно. Зокрема, у незаконні дії окремих опонентів, які розповсюджують листівки з неправдивою інформацією про кандидата, випускають фальшиву агітпродукцію нібито від його імені.

Щодо своїх політичних уподобань, планів підтримки тієї чи іншої партії після виборів, Іван Куровський запевнив, що зробить цей вибір по одному критерію – на скільки орієнтована певна партія на вирішення проблем людей, зокрема мешканців Чернігівщини. Це буде єдиною умовою підтримки і співпраці. І, навпаки, він не буде співпрацювати з тими, хто прийде у парламент, щоб вирішувати свої корпоративні, власні інтереси за рахунок бюджетних коштів. "Як не складно бути незалежним у цій країні, - сказав Іван Куровський, - але я йду на вибори як незалежний кандидат і сподіваюсь, що ніхто не буде командувати мною у Верховній Раді. Ніякий лідер, ніяка політична фігура”.

Чимало записок із зали було із проханнями допомогти закладам соціальної сфери, залучити бюджетні кошти для ремонту дороги у Лебединцях. Іван Іванович пообіцяв розглянути кожне із них та дати відповідь авторам запитань. А Подільський сільський голова В. І. Желіба відразу одержав позитивну відповідь на своє прохання – допомогти з коштами для відкриття дитсадка у Подолі. "Вперше читаю таку записку, сказав Іван Іванович. – В інших районах просять допомогти, аби дитячі садки не закривалися, а тут йдеться про відкриття дошкільного закладу. Хочу при всіх пообіцяти, що знайду ці 40-45 тисяч гривень, які просить сільський голова, і дитсадок у Подолі буде відкрито”.

Відповідаючи на запитання про ставлення до адміністративної реформи, яка у першу чергу загрожує існуванню найменших районів, таких як Срібнянський, Іван Куровський зазначив, що підтримуватиме тільки ті реформи, які підтримуються людьми, приносять користь людям, дають позитивні результати. Від того, що поміняються межі районів, життя не стане кращим. 

 

Категорія: Політика | Переглядів: 1351 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
9:36 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!