RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Жовтень » 23 » Держфінінспекція запрошує до співпраці проти корупції
10:50 AM
Держфінінспекція запрошує до співпраці проти корупції

Державна фінансова інспекція  запрошує представників громадськості та суб’єктів господарювання до активної співпраці у сфері запобігання і протидії корупції, зокрема в частині реагування на факти можливих протиправних дій з боку посадових та службових осіб, усунення факторів, що призводять до вчинення корупційних правопорушень тощо.

Відповідно до ст. 18 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", об'єднання громадян, їх члени або уповноважені представники, а також окремі громадяни в діяльності щодо  запобігання, виявлення і протидії корупційним правопорушенням (крім випадків, коли це віднесено законом до виключної компетенції спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції) мають право  повідомляти про виявлені факти вчинення корупційних правопорушень спеціально уповноваженим суб'єктам у сфері протидії корупції, іншим органам, зазначеним у статті 5 Закону України "Про засади запобігання і протидії коруції", керівництву та колективу підприємства, установи чи організації, в яких були вчинені ці правопорушення .

Для оперативного реагування про вчинення корупційних правопорушень повідомляти сектор в Срібнянському районі Прилуцької об’єднаної Держфінінспекції за поштовою адресою: вул. Леніна, 43а, смт. Срібне Чернігівської області, 17300,  або за телефоном довіри: (04639)2-19-77.

Також повідомляємо, що  громадяни можуть звернутись за "телефоном довіри” з відповідними зверненнями до Держфінінспекції України –(044)425-38-181,  Держфінінспекції в Чернігівській області – (0222)4-12-74, Прилуцької об”єднаної Держфінінспекції  – (0237) 4-20-90.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 910 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
9:45 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!