RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Грудень » 12 » Помер Анатолій Михайлович Чміль
7:19 PM
Помер Анатолій Михайлович Чміль
З його ім’ям пов’язані яскраві сторінки розвитку народного аматорського мистецтва на Срібнянщині.   Протягом 34 років він працював  на посаді завідуючого районним відділом культури. Саме в ті роки були створені і дотепер працюють чоловіча хорова капела, жіночий вокальний ансамбль «Віночок», колектив народної естради «Колос» які мають почесне звання «народний аматорський».

Завдяки багаторічній творчій діяльності, прекрасним людським якостям Анатолій Михайлович здобув заслужений авторитет серед широких кіл мистецької громадськості району і області, численних шанувальників і прихильників народного аматорського мистецтва.

Він був непосидючий, наполегливий і закоханий у народну творчість і красу  української пісні. Завдяки йому відбувалися зустрічі аматорських колективів із видатними діячами культури: М.Муравським, А.Авдієвським, А.Мокренком, Д. Гнатюком,  М.Гвоздем, В.Верменичем, Г.Пономаренком…

Він завжди вирізнявся вольовим характером, мудрістю та стійкими принципами життя, які передавав своїм учням та однодумцям. Виховав не одне покоління працівників культури та мистецтва. Він був справжнім лідером, спроможним твердо й упевнено торувати шлях уперед.

Із болем у серці ми визнаємо, що вже ніколи не отримаємо його підтримки, не почуємо його влучних жартів та не скористаємося його мудрою порадою.

Працівники культури району продовжують і будуть продовжувати добрі справи Заслуженого працівника культури України Анатолія Михайловича Чміля.

У пам’яті всіх, хто знав і працював разом із А.М.Чмілем , він залишиться принциповим і вимогливим  керівником, людиною, яка вірно служила людям і мистецтву.

Світла пам'ять про нього назавжди залишиться у наших серцях.                                                                                        

    Працівники культури та аматори

                                                           народного мистецтва  району.


 
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Пам'ять | Переглядів: 1092 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
1 Doktor37   (13.12.2012 6:31 PM) [Материал]
Це була Людина з великої літери. Жива історія Срібнянщини. Особистісь. Дуже шкода, що Анатолія Михайловича більше немає серед нас.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
27.02.2021
8:29 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!