RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2012 » Грудень » 15 » Жінка року - 2012 (ФОТОРЕПОРТАЖ)
9:36 AM
Жінка року - 2012 (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Цього року вже вдванадцяте проходив районний конкурс «Жінка року-2012». Ввечері минулої  п’ятниці біля районного будинку культури не було де яблуку впасти. Люд сходився аби поглянути на прекрасних, ніжних і в той же час сильних фіналісток конкурсу «Жінка року - 2012». Зал заповнився вщерть, почали стихати розмови, а завіса тільки поволі коливалася, знаючи, що ховає за собою...

   Всі відомі найкращі слова захоплення, всі епітети і порівняння, всі квіти, пісні і танці були цього грудневого вечора для одинадцяти чарівних представниць слабкої статі. Що може сучасна жінка? Все. У кожної жінки своє покликання в житті, своя справа, свій шлях. Сьогодні багато жінок серед керівників, громадських діячів, присвятили себе служінню людям. Отже, перша номінація «Діловита чарівність». Організовувати результативну роботу 13 об’єктів поштового зв’язку, присвятити життя тому аби люди вчасно отримували свіжу пресу, листи, посилки, пенсії, все це може  Тамара Михайлівна Тимошенко – начальник Срібнянського відділення поштового зв'язку.

Наступна номінантка вирізняється своєю добротою і водночас лідерськими якостями. Керівник Карпилівського реабілітаційного відділення для одиноких людей похилого віку Катерина Григорівна Прихідько сумлінна, чуйна і уважна до своїх підопічних, завжди старається зробити все можливе аби ці люди не відчували себе одинокими. А от бухгалтер СТОВ «Дружба-Нова» Ольга Олександрівна Мартищенко, як представниця «циферної» професії, вміло поєднує у собі математичну точність і енергію лідера. Вона любить свою роботу, а окрім неї ще цікавиться спортивними новинами.

            Люди в білих халатах… Що й казати, іноді мимоволі порівнюєш їх з янголами, які оберігають нас від усіляких хвороб, допомагають вижити, з’явитися на світ ще одній маленькій людині… Вони покликані бути на варті нашого життя і здоровя. Номінація «Берегині здоровя». Перша номінантка це жінка сповнена тепла і любові, того світлого і неповторного почуття, адже саме вона допомагає з’являтися на світ малюкам, саме вона допомагає жінці обрати найкращу і найсвятішу професію – стати матір’ю. Це старша акушерка пологового відділення Срібнянської центральної районної лікарні Алла Михайлівна Мазура. Взагалі, медичний працівник – це така професія, де люди живуть за принципом «Спокій ми бачимо тільки уві сні», але вони знають, яка місія покладена на їхні плечі. І особливо, якщо це тендітні жіночі плечі. Про це дуже добре знає і Валентина Михайлівна Лисач, яка ось уже 12 років піклується про здоровя своїх односельчан. І неважливо день надворі чи ніч, один дзвінок – і вона поспішає на допомогу.

            Земля… Вона годувальниця і недаремно, мабуть, теж жіночого роду. Все нам дає земля і тому жінка-трудівниця – це одне з найпочесніших звань. Завжди трудитися на землі було найпрестижнішою і найголовнішою професію. Це професія сіль госппрацівника, одна з найважчих і найпотрібніших суспільству. Але такі жінки, як Любов Петрівна Самотуга, ніколи не шукають легких шляхів. Вона вже 6 років працює в підприємстві СТОВ «Батьківщина» дояркою. А це і недоспані ночі, бо вдосвіта треба встати, щоб попорати корів на фермі, і незважаючи на негоду все рівно йдеш на роботу. Такі люди – справжні трударі. А Любов Петрівна ще й переможець районного трудового змагання серед доярок.

            Для того, щоб надої молока були високими, треба для початку виростити цих корівок. Тому знайомтеся, оператор по вирощуванню телят теж із сільськогосподарського підприємства «Батьківщина» Марія Михайлівна Шаповал. Теж, до речі, переможець районного змагання. Вона слідкує за новонародженими телятами, завжди вчасно випоює теплим молоком. А найбільша її радість в житті – це маленька донечка Катруся, яка так хоче бути схожою на свою маму.

Колись один філософ сказав, що гарний той вчитель, у якому ще не вмер учень. Саме такі вони – найкращі наші вчителі, наші життєві наставники. Вони вчать нас і вчаться разом з нами. Бути вчителем – це значить віддавати себе всього дітям. Вчитель – це та людина, яка завжди тебе вислухає і допоможе. А це куди важливіше оцінки в журналі. І тільки з роками приходить усвідомлення того, які міцні цеглинки фундаменту нашого характеру заклали наші вчителі й викладачі. Такі як Лариса Миколаївна Вірнова – творча, відверта, ініціативна. Для своїх учнів справжня друга мама. Оксана Володимирівна Кизим – вимоглива до себе і ніколи не зупиняється на досягнутому. Тому вислів В.Сухомлинського «Серце віддаю дітям», який і послужив назвою нашої номінації, точно про них.

Остання номінація… Але не остання, а перша, найперша, найкраща і наймиліша в житті. «Лебеді материнства» присвячена найріднішим людям у всьому всесвіті – мамам. Хто завжди нас розуміє і пробачає? Хто підтримує, коли здається, що світ навколо руйнується? Хто завжди готовий розкрити перед нами свої обійми і захистити від усього світу? Тільки вона, тільки мама! Вона ніколи не покаже нам своїх сліз, проте завжди витре наші. Виховувати свою дитину важко, а от наважитися на усиновлення здатна далеко не кожна мати. Але це не стосується Оксани Григорівни Дейнеки. Ця жінка взяла до себе у сімю маленьку Вероніку, вихованку Прилуцького обласного будинку дитини. Перед такими жінками хочеться схилити голову. І те, з якою любовю Оксана Григорівна говорить про свою доньку, як світяться щастям очі обох жінок – мами і доньки, починаєш вірити, що любов і сімя все таки перемагають. А Валентина Петрівна Лазоренко – це просто надзвичайна жінка. Турботлива мама чотирьох дітей, любляча бабуся для трьох онуків, яка опікується ще й племінником. Думаю, що якраз у цієї родини нам слід багато чому повчитися. Наприклад, як жити мирно і злагоджено великою родиною в одній хаті. Такі жінки, як Валентина Петрівна – справжні берегині свого роду, для неї на першому місці завжди буде щастя і здоров’я своїх дітей, внуків і взаємна повага у родині.

            Фіналісток конкурсу теплими словами вітали голова райдержадміністрації О.Д. Власенко, Срібнянський селищний голова О.П.Куделя, які піднесли дві чудові корзини квітів для найкращих жінок, вітали всі чоловіки, яким випала нагода представляти кращих жінок Срібнянщини на районному святі. Для наших фіналісток і для всіх жінок, присутніх у залі, співали Віталій Дмитрюк, Віталій Сидоренко, Таня Лавріненко, Валерій Декрет, Сергій Яковенко, Аліна Лавріненко, Володимир Вірченко, Віктор Курінець, Григорій Шульга, Влада Лисенко і Руслан Звіздун, виступ якого викликав просто шалений шквал емоцій у глядачів. Чудові танці демонстрували того святкового вечора вихованці Н.А.Фесик.

            Це незабутнє свято відбулося за підтримки районної державної адміністрації і приватного підприємця, депутата районної ради П.М.Кириченка.

Ольга Мусієнко

 Категорія: Суспільство | Переглядів: 1555 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.5/6
Всього коментарів: 1
1 панкова галина сергеевна   (23.12.2012 11:50 PM) [Материал]
Молодц!, Ж!НКИ. ТАК ТРИМАТИ!
Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
05.03.2021
6:29 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!