RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Січень » 15 » З нового року Срібнянський район залишився без нотаріуса
11:34 AM
З нового року Срібнянський район залишився без нотаріуса

Ця подія не була несподіванкою чи не передбачуваною. Державний нотаріус Ж. В. Зубко давно прийняла рішення про звільнення, завчасно інформувала керівників району, щоб був час знайти їй заміну. Проте, пошук фахівця, який зайняв би цю посаду виявився дуже складною справою. Відтак власного нотаріуса у районі тепер немає. Звільнено з роботи і діловода, який міг би надавати людям консультації хоча б у не складних ситуаціях.

Зачинені двері нотаріальної контори тепер "прикрашає” повідомлення, яке пропонує звертатися до Прилуцької державної нотаріальної контори, що знаходиться в Прилуках по вулиці Шевченка, 107. І поряд телефони в Прилуках  - 5-05-97, 5-22-62, 5-36-54.

Усі справи, заведені раніше у Срібнянський державній нотаріальній конторі, теж передані в Прилуки.

Що ж можна порадити жителям району у такій ситуації? Перш за все потрібно визначитись, хто має право на вчинення потрібних вам нотаріальних дій, наприклад, оформлення спадщини, завірення копії документа, представництво в суді... Частина з них, як і раніше, вчиняються посадовими особами органів місцевого самоврядування – тобто в сільській селищній раді. Ще частина – у будь-якого приватного нотаріуса. Наприклад, у Прилуках чи Варві. Частина – тільки у державного нотаріуса.

Першу підказку про те, куди саме потрібно звертатися у тому чи іншому випадку, щоб даремно не витрачати час і гроші на поїздку, які документи мати з собою, можна одержати у секретаря місцевої ради, в юриста, адвоката чи когось іншого, більш компетентного і досвідченішого від вас. У складніших випадках потрібно дзвонити в Прилуки. Там же можна дізнатись, коли потрапити на прийом до державного нотаріуса.

Тим часом районна влада докладає зусиль аби знайти фахівця і поновити роботу нотаріальної контори в Срібному. Зокрема, це питання обговорювалось минулого понеділка на робочій нараді у голови райдержадміністрації О. Д. Власенка. Вже є певні напрацювання у вирішенні цієї проблеми та про конкретні домовленості говорити поки що передчасно.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 969 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
07.08.2020
2:29 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 693
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!