RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Січень » 21 » Полювання за дротами триває
9:10 PM
Полювання за дротами триває

Цього разу потерпілими від "мисливців” за кольоровим металом виявились жителі Олексинець. В суботу 19 січня злодії зняли алюмінієвий дріт повітряної лінії, яка йде до свердловини сільського водогону, що знаходиться біля колишньої дільниці механізації. Певний час вода надходила з водонапірної башти, тож відсутність напруги у цей період ніхто не помітив. А злодіям цього часу вистачило аби зняти дріт на 5 прольотах загальною довжиною понад 1100 метрів.

На згадку про себе вони залишили довгі соснові палиці, якими розбивали ізолятори. В інших місцях просто поперекусували дроти. Сліди на снігу свідчать, що працювали на заготівлі кольорових металів 3-4 чоловіки. Вкрадений дріт вони полем винесли на трасу, де, очевидно, і завантажили в машину.

Поки працівники міліції шукають злочинців, до Олексинського сільського голови  В. Г. Курінця йдуть люди з проханням знайти можливість відновити електропостачання свердловини. От тільки за чиї кошти? В РЕМ готові виконати цю роботу, але при умові, що хтось оплатить вартість дроту. У тарифі за електроенергію, пояснює директор РЕМ Г. М. Петренко,  не  закладено витрати на подібні випадки.

Напевне, знову владі доведеться звертатись за допомогою до керівників місцевих підприємств чи збирати гроші на дроти всім олексинчанам.

 

Категорія: Кримінал | Переглядів: 792 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
07.08.2020
3:07 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 693
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!