RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Лютий » 18 » Одвічна біль Афганістану
7:21 PM
Одвічна біль Афганістану
Виводом радянських військ з Афганістану 15 лютого 1989 року закінчилася десятирічна афганська війна. Інтернаціональний обов‘язок в Афганістані виконували і юнаки з Срібнянщини. Трьох із них: Ю. В. Смирного з Срібного, Г. А. Гапона з Дейманівки,  М. В. Карпуся  з Гнатівки не діждались живими додому матері і кохані. Вічна їм пам‘ять!
Ще довго до початку урочистостей, біля пам‘ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам зібралися колишні воїни-афганці, хто брав участь у війнах на територіях інших держав, громадськість селища. Прибули на урочистості і представники від населених пунктів району.
Звучить музика. Відкривається мітинг. Ведуча Наталія Коваленко надає слово голові районної державної адміністрації О. Д. Власенку. Потім до громади звертається голова районної ради, в минулому воїн-афганець Г. І. Голдовський. З теплими словами пошани до воїнів-інтернаціоналістів звертаються також селищний голова О. П. Куделя та голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану О. М. Вольвач.
О. Д. Власенко та О. М. Вольвач вручили нагороди воїнам-інтернаціоналістам. Члени районної організації ветеранів Афганістану та керівники району побували біля могили  Ю. В. Смирного, поклали квіти, теплі слова про нього сказав О. М. Вольвач. Настоятель Хресто-Воздвиженського храму УПЦ протоієрей Іоанн Багмет відслужив у церкві панахиду за загиблими на війні.
Урочистості з нагоди 24-ї річниці виведення радянських військ з Афганістату продовжилися вогником у кафе, де воїни-інтернаціоналісти співали афганських пісень, згадували товаришів.

$IMAGE1$

$IMAGE8 $

Категорія: Пам'ять | Переглядів: 1040 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
05.03.2021
6:35 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!