Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Березень » 14 » Спортивна вершина Ігоря Рептюха
5:55 PM
Спортивна вершина Ігоря Рептюха

З  25 лютого   по  6  березня  в  шведському  місті  Соллефті  відбувся  чемпіонат  світу ІРС  по  лижних  гонках  та  біатлону.  Близько 150 спортсменів з 15 країн  стали учасниками п’ятого за рахунком чемпіонату світу.

В складі збірної команди України на цьому чемпіонаті світу Чернігівщину представляли: досвідчений Сергій Хижняк – бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року, Олег Лещишин та наймолодший зі спортсменів  наш  земляк  вісімнадцятирічний  житель  села  Гурбинці  Ігор Рептюх.

Як не дивно, саме для Ігоря Рептюха виступи на першому для нього чемпіонаті світу стали найвдалішими: на його рахунку дві бронзи (в лижній гонці на дистанції 20 км вільним стилем та в біатлонному спринті на 7,5 км.); золото чемпіонату в біатлоні на дистанції 12,5 км з чотирма вогневими рубежами та срібло в естафетній гонці 4х5 км.

Відразу після закінчення змагань на Ігоря чекає короткий навчально-тренувальний збір у Вірменії, а потім етап Кубка світу в м. Сочі, Росія.

В  підсумку українські  паралімпійці  показали  відмінний  результат,  здобувши 7 золотих,  11 срібних та  9 бронзових  нагород.  За  результатами семи  днів  змагань  в  загальнокомандному  заліку   збірна  України  посіла  почесне  друге  місце.

Від   імені   всього  спортивного  активу  Срібнянщини    вітаємо Ігоря  з    перемогою,  та  бажаємо  йому   так  тримати!