RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Березень » 19 » “Нас послали, ми поїхали”...
9:08 AM
“Нас послали, ми поїхали”...

Замерло, розтало... Замерзло, розтало... Для доріг з невеликими ще вибоями, тріщинами дорожнього покриття, які ремонтуються раз на хтозна скільки років, гірших умов не придумаєш. Вибої перетворюються на ями, небезпечної для автомобілів глибини. А водії, рухаючись подекуди із швидкістю пішохода, не обирають слів для коментарів, переходячи на ненормативну лексику після чергового погнутого чи побитого диска, не кажучи вже про серйозніші поломки.

Дорожники тим часом нарікають на свої біди, причому справедливо, та ледве  встигають підтримувати у більш-менш задовільному стані відрізок дороги Київ-Суми, що проходить через наш район. Їм теж хочеться, щоб постійно була робота, щоб на ремонт доріг, на заробітну плату надходило достатнього коштів. Та про це можна тільки помріяти. Реальність насправді зовсім інша.

Напівзруйновані дороги добивають ще і великовагові фури. Ось ця яма за один день виникла в центрі Сокиринець.


Сфотографувати стан дороги попросили депутат районної ради І. М. Редька та Сокиринський сільський голова А. М. Маснуха. Поряд стояли два вантажних автомобілі "Iveco”, які належать СТОВ "Дружба-Нова”. Водії пили каву в придорожньому кафе. А. М. Маснуха підійшов до них.

-         Слухайте, це ж кінець дорозі, як такі машини по ній будуть їздити. Ви ж доб'єте її.

-         А нам що, - відповів один з водіїв. – Нас послали, ми поїхали. Обмежуючого знака тут немає. Так що ми нічого не порушуємо.

Правда, якби й порушували, то справедливості у подібних випадках не доб'єшся. Ще 30 липня 2011 року величезний 500-сильний трактор СТОВ "Дружба-Нова” у якого, за словами тракториста, відмовила гідравліка, опустив культиватор і закультивував біля 900 метрів дороги з твердим покриттям по цій же вулиці Радянській, яка йде до центру села.


 

 

 

Факт було задокументовано, на місце події виїхали працівники міліції, встановили особу тракториста і власника трактора. Пізніше дорожники порахували збитки, які, за словами сільського голови А. М. Маснухи, становлять 120 тис. грн. Та й досі не видно тут ні ремонту, ні відшкодування за культивацію.

 У незадовільному  стані цієї весни знаходяться й чимало інших доріг, починаючи від центральної – вулиці Леніна у Срібному. Виділяється відрізок, що знаходиться навпроти ветлікарні. Добре, що поряд є магазини автозапчастин. Тріснуло щось у машині – виймай гаманець і гайда за покупками. Та й до автосервісу їхати недалеко.

Далі від Срібного ще гірше. За кілька днів буквально піднявся асфальт на в'їзді в Хукалівку та на виїзді з села. Значення цієї дороги не порівняти із трасою Київ – Суми. Отож і здогадайтесь коли її тут відремонтують.


 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 1134 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 4
4 Теж водій   (23.03.2013 10:36 AM) [Материал]
А як можна рівняти нас і Штати? У нас комуністичний режим десятиліттями проводив селекцію, знищуючи тих, хто мав хоч найменшу громадянську позицію відмінну від офіційної позиції влади. А перед тим російська імперія так само винищувала всіх, хто не сприймав рабської покори владі. Закони генетики ніхто не відміняв, от і маємо сьогодні цей народ – українців. У більшості з нас на генетичному рівні закладено, що вижити можна тільки пристосувавшись до обставин, а не змінити їх.

3 Водій   (22.03.2013 12:01 PM) [Материал]
Різниця безперечно є, але явно не в нашу користь. Американцям в ті часи було набагато складніше через економічну кризу, і будівництво доріг стало одним із рушіїв для її подолання. А хто зараз заважає нашій владі робити для людей, а не лише для себе? Азаров ось пообіцяв 7 млрд грн. на ремонт доріг в Україні (з його ж слів - потрібно не менше 500 млрд. грн, щоб привести дороги в належний стан). Косметичний ремонт і не більше, і то якщо пощастить. Мабуть, потрібно щось робити з громадянською позицією, інакше далі буде ще гірше. Так це ж лише дороги, не кажучи про інші проблеми...

2 Теж водій   (20.03.2013 11:59 PM) [Материал]
Доповню попередній камент. У США була тоді депресія в економіці, у нас депресія у владі і атрофія у громадянській позиції більшості виборців. Уловлюєте різницю.

+1   Спам
1 Водій   (19.03.2013 11:10 AM) [Материал]
На позашляховики можновладцям гроші чомусь завжди знаходяться. А на ремонт доріг – немає. Може справа все-таки не в грошах? В часи Великої депресії в США дороги будували, а ми у часи "стабільності" полями "асфальт" об’їжджаємо.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
08.03.2021
11:59 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 706
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!