RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Березень » 25 » Стихія
8:58 AM
Стихія

Півтори доби небачені за кілька останніх десятиліть о цій порі снігопад і завірюха стали надзвичайною подією для району. З перших годин снігопаду, який розпочався по обіді у п'ятницю 22 березня до розчистки доріг у районі приступила техніка СТОВ "Батьківщина”, а це – більше десяти потужних тракторів. Допомога дорожній службі за обсягом виявилась такою значною, що сторонньому спостерігачу важко було й сказати, хто кому допомагає: "Батьківщина” - автодору чи навпаки. Адже дорожникам у першу чергу потрібно було розчищати від снігу трасу Київ-Суми. Рух цією ділянкою траси на території району протягом другої половини п'ятниці, в суботу та неділю був дуже складним. Повністю припинився рух рейсових автобусів. За годину трасою проїжджали 2-3 автомашини. В суботу на окремих ділянках дороги, зокрема біля Охіньок, утворювались затори. А трактори "Батьківщини” весь цей час прогортали дороги до сіл району та по сільських вулицях, допомагали ліквідовувати затори на трасі Київ-Суми.

Великий обсяг робіт виконано ТОВ "Обрій”. Трактори товариства розчищали від снігу дороги до Дейманівки, Гриціївки, Побочіївки, Никонівки, вулицями цих сіл та Срібного.

На 7 годину ранку в понеділок 25 березня центр Срібного був частково розчищеним від снігу. У всякому разі центральна вулиця селища знаходилась у значно кращому стані, ніж на цей час центральна вулиця Прилук. З одного боку були розчищені від снігу тротуари. Працівники установ відкидали сніг на підходах до будівель, працювала техніка комунального господарства.

Частина сіл, зокрема Артеменків, Кути, Паєти, Васюкове залишались ще відрізаними від світу сніговими заметами. Не було дороги з Дігтярів на Варву.

Ранком у понеділок 25 березня відбулася оперативна нарада  у голови райдержадміністрації О. Д. Власенка на якій було дано оцінку ситуації, що склалася та скоординовано подальший план дій по подоланню наслідків стихії. На цей час на розчистці доріг працювала техніка СТОВ "Батьківщина”, ТОВ "Обрій”. Велися переговори із СТОВ "Дружба-Нова” про посильну допомогу цього товариства. Домовленості зупинились на позначці 200 л дизпалива, які терміново були потрібні райавтодору, де пального залишалось на кілька годин роботи.

У райавтодорі із чотирьох одиниць техніки, задіяної на розчистці доріг, вийшов з ладу Т-150, у якого "застукав” двигун та грейдер, у якого поламалась коробка передач. Перспектива роботи двох МАЗів визначалась наявністю пального.

О. Д. Власенко пообіцяв надати допомогу для техніки МЧС – 100 л бензину.

На щастя, у період снігової блокади не сталося жодної пожежі, вчасно виїжджала на виклики "швидка”. Зокрема, досить важко було доїхати на виклик у Горобіївку. Ще одного хворого вчасно було доставлено у лікарню з Лебединець автомобілем СТОВ "Батьківщина” дорогою, яку прогорнула до села техніка цього ж товариства.

 
Категорія: Інше | Переглядів: 1084 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Неділя
28.02.2021
11:48 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!