RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Травень » 11 » Бачили очі, що купували ...
8:30 AM
Бачили очі, що купували ...

« - Осетрину прислали второй свежести, — сообщил буфетчик.

- Голубчик, это вздор!

- Чего вздор?

- Вторая свежесть — вот что вздор! Свежесть бывает только одна - первая, она же и последняя. А если осетрина второй свежести, то это означает, что она тухлая!»

М. Булгаков. «Майстер і Маргарита».

 

Один єдиний випадок із особливостей роботи закладу торгівлі напевне не став би темою цієї публікації. Ну хто із нас, скажіть, не допускає недоліків у роботі?  Інколи може помилитись кожен.  Правда, ціна помилки у кожному випадку буде різною. Від зіпсованого настрою і до візиту до лікаря. Добре, як обійдеться без "швидкої допомоги”.

...У Срібному цей магазин за звичкою називають "Кулінарія”. Від колишнього магазину споживчої кооперації на згадку залишилась лише вивіска із пропущеними буквами та профіль торгівлі.

Тут продають продукти харчування. Причому різні за якістю, не тільки "першої свіжості”. Ось як оце філе оселедців шматочками під торговою маркою "Щедрий норвежець”, вироблене в селі Дударків Бориспільського району Київської області.

-         Свіжі пресерви, - запитує покупець у продавця пані Світлани.

-         Звичайно, свіжі, - чується у відповідь.

Отож покупець віддає 15 гривень і поспішає додому. Самому посмакувати оселедцем з картопелькою чи гостей запросити. В цьому випадку був другий варіант. Відкриття за круглим столом баночки з пресервами викликало досить несподівані наслідки. Усі гості ніби за помахом чарівної палички одночасно повернулись до господарки застілля і через кілька секунд позакривали носи. Замість смачних оселедців у банці було "щось”. Та явно не продукт харчування. Воно не тримало форми, розповзалося від дотику виделки і видавало такий "аромат”!

Добре, що покупець був не з Васьківець чи Лебединець, навіть не з Подолу, бо хто став би за 15 гривень їхати в Срібне повертати неякісний товар? А тут же недалеко. Чому б під настрій від покупки ще раз не поспілкуватися з продавцем?

Продавець була небагатослівною. Тільки чомусь здивувалась обуренню покупця.

-         Усім, хто приносить зіпсований товар, ми повертаємо гроші. І вам повернемо. Беріть ось 15 гривень.

І кінець розмові на тому. Мовляв, купуйте, пробуйте, а вонятиме, як сьогоднішнє філе, несіть назад. Без проблем повернемо гроші. Нормальна торгівля.

На пресервах, як виявилось, чомусь була затерта дата із терміном придатності.

Може навмисне, а може й ні. А може то був такий тест на уважність покупців? Бачили очі, що купували – тепер їжте, хоч повилазьте!
Категорія: Ринок | Переглядів: 1233 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.7/7
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
9:15 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!