RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Червень » 23 » 23 червня – День державної служби
11:12 AM
23 червня – День державної служби

Держслужбовців району привітали з професійним святом заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваленко, голова районної ради Григорій Голдовський, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Іващенко, голова профкому працівників держустанов Ганна Тимошенко, ветеран державної служби Іван Лихогруд.

Виступаючи із вітальним словом, Олександр Іващенко зазначив, що в районі близько 180 осіб мають статус державного службовця. Кожен з них – від керівників до рядових спеціалістів – робить і повинен робити все від нього залежне, щоб не втратити довіру людей до влади, підносити авторитет держави. Допомогти людині в її бідах і надіях – це обов'язок кожного державного службовця, яку б посаду він не обіймав.

Олександр Іващенко відзначив ряд державних службовців, які з гідністю несуть це високе звання, сумлінно виконують свою роботу. Серед них – начальник управління соціального захисту населення Микола Мащенко, начальник управління Пенсійного фонду в районі Алла Кобиш, заступник начальника управління агропромислового розвитку Юрій Муквич, головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Яна Бакуменко, головний спеціаліст управління соцзахисту Наталія Кононенко, головний спеціаліст з кадрової роботи райдержадміністрації Віталій Потапенко,  начальник відділу персоніфікованого обліку управління соцзахисту Алла Гузь.

Багато сил і енергії, вміння і досвіду у зміцненні авторитету влади доклали свого часу ветерани державної служби, досвід яких – невичерпна скарбниця для набуття державними службовцями доброго стилю керівництва, виважених рішень, вміння працювати з людьми.

Кращим державним службовцям вручили грамоти, подяки Олександр Коваленко, Григорій Голдовський, Ганна Тимошенко.

Музичні вітання з нагоди професійного свята державним службовцям дарували вихованці районного будинку дитячої та юнацької творчості. 

 


Категорія: Суспільство | Переглядів: 1087 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
27.02.2021
8:44 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!