Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Липень » 15 » Футбол
3:47 PM
Футбол

Минулої неділі відбувся 4-й тур чемпіонату району з футболу. Тур видався насиченим і повним несподіванок. Центральним матчем у турі став поєдинок між командами Подолу і Срібного. Обидві команди були націлені на здобуття трьох очок, але подоляни виявилися сильнішими. Поділ переміг з рахунком 3:0.

У Савинцях точилася боротьба між командами Савинець і Карпилівки. Дві команди-аутсайдери змагань не менше лідерів бажали здобути жадані три очки і покращити своє турнірне становище. Результат цього матчу став дещо несподіваним для всіх прихильників футболу Срібнянщини. Зважаючи на результат, поєдинок був насиченим і багатим на голи. Матч закінчився перемогою карпилівчан з рахунокм 4:3. Мабуть, більшість вболівальників очікували перемоги савинської команди, яка досить впевнено протистояла командам-лідерам, але мяч круглий, а поле квадратне, чи то прямокутне.

А на футбольному полі в с. Побочіївка зійшлися помірятися силами збірна двох сіл Гриціївки/Побочіївки і Харитонівки. Команди-сусідки, давно дружать, тому матч проходив у досить дружній атмосфері. Перший тайм господарі поля змогли втримати свої ворота сухими, але в другому таймі харитонівчани додали обертів і змогли здобути досить переконливу перемогу з рахунком 6:1. Після чотирьох турів перше місце займає Поділ (за рахунок кращої різниці очок, бо ця команда має рівну кількість очок з командою Харитонівки), другими йдуть харитонівчани, третіми – команда Гурбинець.

Категорія: Спорт | Переглядів: 1001 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.2/4