RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Липень » 18 » Тому дам, а тому – не дам
12:06 PM
Тому дам, а тому – не дам

Площа ранніх зернових культур у районі становить 6690 га. Нині сільгосппідприємства проводять збирання озимої пшениці. На 17 липня ТОВ «Обрій» зібрало 720 гектарів, урожайність становить 42 центнери з гектара, ТОВ «Батьківщина» зібрало озиму пшеницю на площі 2400 гектарів, середня урожайність становить 45 центнерів з гектара. В розпалі жнива і в інших сільгосппідприємствах та аграрних ліцеях району. Зокрема в СВК «Удай», якщо не стане на заваді погода, за кілька днів святкуватимуть обжинки. При цьому урожайність по сільгосппідприємству становить близько 46 центнерів з гектара. 

В районі є землі, які орендує СТОВ «Дружба-Нова». Зокрема, площа озимої пшениці до збирання становить 1122 гектари. Але оперативна інформація про хід збиральних робіт несподівано виявилася засекреченою  для управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Як повідомили у СТОВ "Дружба-Нова”, для надання дозволу про надання інформації необхідно відправити запит у центральний офіс підприємства. Такий запит управлінням агропромислового розвитку був надісланий по електронній пошті 11 липня, але станом на 17.07.2013 р. дозвіл не отримано.

Тим часом у Головному департаменті агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації мають оперативну інформацію про стан жнив, в тому числі і в районах, де жнивує "Дружба-Нова”. Цікаво, з яких критеріїв виходять у цьому господарстві, інформуючи державні установи однієї і тієї ж гілки влади за принципом: "тому дам, а тому – не дам”?

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 1090 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
08.03.2021
11:02 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 706
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!