RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Липень » 27 » У СТОВ "Дружба-Нова" новий директор
6:57 PM
У СТОВ "Дружба-Нова" новий директор

Як повідомляє агропортал Latifundist.com (http://latifundist.com/novosti/41788-verevskij-naznachil-svoego-cheloveka-direktorom-druzhby-novoj), з 23 липня новим директором СТОВ «Дружба-Нова» призначений Віталій Володимирович Ставнічук, який раніше займав посаду керівника Західного і Центрального кластерів агробізнесу компанії "Кернел”.

Ці нововведення пов'язані з процесом інтеграції СТОВ «Дружба-Нова» до складу компанії "Кернел” про що Національному агропорталу Latifundist.com повідомила прес-служба підприємства.

На новій посаді Віталій Ставнічук буде здійснювати операційне керівництво діяльністю підприємства відповідно із загальною стратегією агробізнесу "Кернел”.

Віталій Ставнічук народився у 1972 році. У 1993 році закінчив Білоцерківський сільськогосподарський інститут за спеціальність "Агрономія”.

До приходу в «Кернел» у 2012 році чотири роки займав посаду генерального директора холдингу «ЛатАгро», котрий входить до групи компаній NCH.

Раніше понад 15 років займав керівні посади у провідних агрокомпаніях України.

Ось як коментує це призначення агропортал Latifundist.com (http://latifundist.com/blog/read/326-agrarnaya-nedelya-vremya-peremen) :

"Не можна назвати цю подію несподіваною, її передбачали вже давно. І все ж для багатьох новина про те, що з 23 липня  директором ТОВ «Дружба-Нова» призначений Віталій Ставнічук була подібна грому серед ясного неба. У «Дружби-Нової» був імідж сучасного підприємства, що приділяє багато уваги співробітникам і сучасним технологіям і має певні фінансові труднощі. Підприємство часто розхвалюють і критикують, але одне, думаю, стверджувати можна сміливо: «Дружба» була неординарним підприємством з яскраво вираженою індивідуальністю. Чи зможе новий директор поліпшити її фінансове становище, зберігши основні корпоративні цінності, або перетворить на безлику філію великого холдингу, - побачимо”.

  

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 2505 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 2
2 Сергій   (02.08.2013 7:53 AM) [Материал]
Агрокомпании «Дружба-Нова» не удалось разместить облигации на 100 млн грн. Про це повідомляє Консалтингова Агенція ААА (http://www.agriagency.com.ua/news/19403.html)

25.07.2013
Крупный украинский производитель аграрной продукции компания «Дружба-Нова» не смог разместить облигации серии «В» на сумму 100 млн грн, сообщил эмитент в системе раскрытия информации Нацкомиссии по ценным бумагам и фондовому рынку.
Согласно сообщению, за период обращения бумаг – с 15 июня 2012 года по 14 июля 2014 года – компании не удалось продать ни одной облигации.
Как сообщал УНИАН, в мае 2012 года «Дружба-Нова» сообщила о намерении разместить именные процентные необеспеченные облигации серий "А" и "В" общим объемом 200 млн грн. Процентный доход по обеим сериям на первый-шестой квартальные купонные периоды был установлен в размере 22,5% годовых. Из общей суммы привлеченных средств 93 млн грн компания планировала направить на финансирование производства и сбора сельхозпродукции, 107 млн грн – на рефинансирование основной суммы долга по кредитному договору.

1 Сергій   (30.07.2013 9:27 PM) [Материал]
Поживемо - побачимо, як новий директор заспіває у "Дружбі-Новій".
Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
05.03.2021
6:47 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!