RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Липень » 29 » Футбол
11:24 AM
Футбол

У неділю відбувся 6-й тур чемпіонату району з футболу. Ключовим питанням у цьому турі стало хто ж переможе у матчі команд-лідерів. У Подолі між собою зустрічалися команди, які по кількості очок ідуть на рівних. Харитонівчани їхали у Поділ з твердим наміром перемогти, а Поділ так просто здаватися не збирався. Матч і справді став окрасою 6-го туру. Напруга у матчі зашкалювала, боротьба точилася на кожному клаптику поля. Але Харитонівка підійшла до звітного поєдинку зі значними кадровими втратами: головний бомбардир харитонівської команди, Сергій Ларіков, зламав ногу і, мабуть, на жаль, у цьому році вже не зіграє. Але геть беззубо Харитонівка не виглядала. Олег Юрченко і Павло Плющ теж були не проти збільшити лік своїм забитим голам. Подоляни були впевнені в своїй перемозі. Воно й не дивно, їхній воротар добре знає свою справу.

Поділ отримав досить впевнену перемогу у звітному поєдинку з рахунком 4:1. Авторами забитих м’ячів стали: Олександр Желіба, який першим відзначився у воротах харитонівчан, далі дублем відзначився В’ячеслав Лук’янчиков, який збільшив свій бомбардирський рахунок до 15 м’ячів і четвертий м’яч у ворота харитонівчан забив Федосій Мороз. У гостей відзначився Олег Юрченко.

Матч між Савинцями і Гурбинцями, який за згодою обох команд був перенесений у Гурбинці, закінчився за рахунку 5:1 на користь гурбинчан. Що й казати, Гурбинці продовжують боротьбу за призові місця і більше, ця команда претендує на звання чемпіона, тому так просто вони не здадуться. Авторами голів у гурбинській команді стали: Олександр Ходак, який відзначився дублем, Петро Олександренко, який є активістом у організації атак своєї команди, і капітан команди Олександр Марченко теж збільшив свій бомбардирський рахунок на два забитих м’ячі. У савинчан гол забив Олександр Месеча.

Шостий тур також відзначився першою технічною поразкою у поточному чемпіонаті. На гру з срібнянською командою не зявилася команда Карпилівки, тому карпилівчанам була зарахована технічна поразка з рахунком 3:0.

Після шести турів першу сходинку уже одноосібно посідає Поділ, друге місце посідає команда Харитонівки, яка має кращу різницю м’ячів, ніж команда Гурбинець, яка посідає третю сходинку і має таку ж саму кількість очок, як і харитонівчани.

Фото з матчу команд Гурбинець та збірної Гриціївки-Побочіївки

Фото з матчу команд Подолу та ХаритонівкиКатегорія: Спорт | Переглядів: 1005 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.8/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Неділя
28.02.2021
12:33 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!