RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Серпень » 13 » День села у Гриціївці
4:58 PM
День села у Гриціївці
Гостей, вихідців з Гриціївки, багато приїхало, поверталися на рідну землю, до отчого дому. 

Зранку вже у палісаднику кипіла каша, варили її кращі місцеві кашовари: В. Попсуй, В. Сушко, В. Мусієнко, П. Дрізд. Майстрині рукоділля принесли свої вироби на виставку, організовану сільським бібліотекарем Т. І. Мусієнко. Дивишся на всі ці витвори рук людських – і подих перехоплює від краси такої! Вишивки нитками, бісером, паперові…

Сільський голова, В. М. Радченко привітала всіх з святом, розповіла про минуле і сьогодення села, його людей.

Були присутні на святі поважні люди: хтось із них родом з Гриціївки, а у когось розпочався тут трудовий шлях, хтось робив перші кроки на професійній ниві. З теплими словами і вітаннями звернувся до гриціївчан голова районної ради Г. І. Голдовський, який колись працював парторгом у колгоспі тоді ще "Шлях Ілліча”. Депутати районної ради Г. І. Голдовський, О. В. Телух, В. М. Петренко, О. В. Коваленко та П. М. Кириченко подарували сільській громаді мотокосу. А заступник голови райдержадміністрації О. В. Коваленко, який народився і виріс у Гриціївці, від щирого серця привітав односельчан зі святом. Обробляє гриціївські землі ТОВ "Обрій” під керівництвом досвідченого і мудрого В.М. Мостового, який допоміг аби свято пройшло гарно і багато. Є робочі місця і є здобутки. Не чужа земля гриціївська і для заступника голови райради О. В. Телуха, який працював директором у місцевій школі. Любов Володимирівна Кисляк свого часу покинула рідну землю, але в такий день не могла не приїхати, щоб побачити друзів, родичів, сусідів. Вона з трепетом згадувала роки, прожиті на своїй рідній землі. Зворушливим був виступ і колишньої директорки Гриціївської школи Г. І. Кисляк. Розповіла вона, як всім селом колись будували новеньку школу в центрі села, де тепер працює і дитсадок для найменших мешканців Гриціївки і сусідніх сіл. Майже сорок років віддала вона посаді директора. Спогадів лунало багато, вели вони серця і душі односельчан в минуле, в память села і щемливим трепетом озивалися. А дітвора веселилася досхочу. Ось і Карина Приходько з перших рядів спостерігала за святом.

Всією дружньою громадою вітали найстаршу жительку села Надію Іванівну Бурлаку і подружжя Зінченків, які прожили разом більше 60 років, здолали всі життєві негаразди. Вітали і родини, які мають 4 дітей. Таких троє знайшлося. Це родини Дроздів, Попсуїв і Забіяк. Також слова вдячності і шани лунали на адресу гриціївчан, які віддали своє життя і здоровя під час ліквідації аварії на ЧАЕС. Це В. А. Мусієнко, М. І. Сушко і на святі присутні були також В. С. Бурмістр, М. М. Хуторненко, М. С. Попсуй. Дякували і воїнам-інтернаціоналістам Л. О. Ломаці, М. М. Попсую і П. П. Марченку. Також цього святкового дня свій шостий день народження святкувала Надійка Савченко. А нещодавно священними узами шлюбу повязали свої долі Людмила і Ярослав Кириндасі.

Для кожного звучали пісні у виконанні гриціївських артистів. Пісню для найріднішої і найдорожчої в світі людини, мами, прозвучала у виконанні О. В. Коваленка, у родині якого люблять співоче мистецтво.

Після всіх вітань, спогадів, веселощів, пісень і танців всіх гостинно запрошували до святкового столу, який допомогли накрити спонсори ТОВ "Обрій”, СТОВ "Батьківщина”, Срібнянський і Роменський молокозаводи, підприємці Кайнара, Ігнатенко, Бойко, Матійко і жителі і вихідці з села Олег Мусієнко, Геннадій Мусієнко і Олексій Данченко. Дружно на столи готували всієї гриціївською громадою. Всі вмістилися за щедрими столами, а потім уже за столом звідки не візьми зявився баян і В. Мороз разом з гостями і гриціївчанами співали пісень.

Для молоді теж були влаштовані розваги. Спортсмени села могли помірятися силами у футбольних баталіях на спортивній площадці за школою. Там у протистоянні зійшлися молоде і старше покоління. І молодість взяла своє. З рахунком 5:2 перемогу отримали футболісти, які також представляють своє село у складі команди Гриціївка/Побочіївка на районному чемпіонаті. Свій матч зіграли і школярі Гриціївської і Срібнянської школи. Перемогу вже в серії пісматчевих пенальті здобули гриціївчани. Були і конкурси для дітей і молоді, а ввечері святкова дискотека лунала до пізньої ночі. Отак Гриціївка день села святкувала: пишно, гучно і гостинно.

О. Мусієнко

 
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1237 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
26.11.2020
4:35 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 702
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!