RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Вересень » 12 » Не вникаючи в тонкощі судової тяганини
10:23 AM
Не вникаючи в тонкощі судової тяганини
Дорогі прості трударі, наші любі сусіди, селяни Варвинського району!
Хочу звернутися до вас з приводу тієї «битви за урожай», яка зараз ведеться в нашому районі й ославила нас на всю Україну завдяки висвітленню у ЗМІ.
Найбільше мене в цій трагічній історії вражає саме ваша поведінка. Чи ж не знаєте ви, якою тяжкою працею дається урожай? Як нелегко посадити чи посіяти, доглянути та зібрати?
Чи ж ви не так само, як і трударі «Батьківщини», встаєте рано-вранці, сідаєте за кермо трактора чи штурвал комбайна і трудитеся до пізньої ночі на полях? Чи ж не таким самим трудовим потом просякнуті ваші сорочки в період польових робіт? Чи ж не є трактористи та комбайнери з «Батьківщини» вашими братами по тому поту?
То чому ж нині прийшли ви до своїх братів забрати їхнє, немов грабіжники з великої дороги?
Я не знаю, не вникала у тонкощі судової тяганини за землю, не знаю, кому там формально вона зараз належить. Але за всіма людськими й Божими законами урожай належить тому, хто його виростив, хіба ж ні?
Іноді можна почути від людей таку оцінку ситуації, що то «дві мафії б’ються за гроші». Але ж не випадково народ склав таке мудре прислів’я: пани б’ються – у холопів чуби тріщать. Бо пани ніколи не б’ються самі, вони завжди посилають замість себе своїх слуг чи підлеглих… Але хіба ж можна перекладати вину за сподіяне лише на панів? Хіба «холопи» не люди, створені «за образом і подобою Божою»?  Хіба не мають свого розуму, своєї точки зору на події, не чують голосу власної совісті?
Невже не розумієте ви, що копійка, зароблена на вкраденому, не принесе щастя? Обов’язково скажуться на вас, ваших родинах чи навіть дітях ці темні, чортові гроші, як кажуть в народі… Тож нащо ви сідаєте в комбайни і їдете збирати чуже?
Чи просто залякали вас і ви боїтеся? Але ж ви – народ, найвища сила і влада! Якщо будете триматися разом, ніхто й нічого не зможе вам зробити!
Лише треба мати мужність боротися. Бути Людьми, а не безсловесними біороботами, на яких хоче перетворити вас ваше керівництво. Не треба йти проти власної совісті й брати чуже, бо ж сказано: «Не вкради!»
Подумайте над моїми словами й поверніться на свої поля, збирайте те, що сіяли саме ви, а не інші! Пам’ятайте, що в цьому районі живуть ваші брати з такими ж трудовими мозолями, як у вас…

                                                                           Надія Марчук,
письменниця
смт. Срібне


Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1446 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.6/11
Всього коментарів: 3
3 Михаил   (15.09.2013 8:36 AM) [Материал]
Истинный преступник всегда покушается на что-то чужое – чужую жизнь, чужое здоровье, чужую свободу, ЧУЖУЮ СОБСТВЕННОСТЬ. Подобные деяния были и будут преступными независимо от того, наказывает их государство или поощряет.

2 Kaleta   (14.09.2013 7:36 PM) [Материал]
І такі ганебні дії залишаються безкарними?
Чи в Україні за гроші влада на все закриє очі?
Мабуть, вже відсоток з того вражаю осів в кармані чиновників, які не побачили протиправних дій ТОВ "Дружба-Нова"(КЕРНЕЛ ГРУПП)?
Хіба цей випадок не підпадає під ч.4 ст. 185 (крадіжка в особливо великих розмірах групою осіб) Кримінального кодексу України?

+1   Спам
1 Михайло   (13.09.2013 7:37 PM) [Материал]
Власенка привезти в район і нехай відповідає перед людьми.
Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
04.12.2020
9:44 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 702
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!