RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Жовтень » 15 » Як "Кернел" на Срібнянщині жнивував
8:32 AM
Як "Кернел" на Срібнянщині жнивував
14 жовтня два комбайни СТОВ "Дружба-Нова”, власником якого  є компанія "Кернел”, під прикриттям близько двадцяти охоронців цієї компанії, заїхали збирати врожай на дігтярівські землі. Без охоронців було не обійтися, адже посіяли і виростили кукурудзу на цій землі хлібороби СТОВ "Батьківщина”. На кожен комбайн припадало по одному оператору, які вели відеозйомку дій обох сторін конфлікту та працівників Срібнянського РВ УМВС.

Першою гості з Варвинщини обмолотили ділянку площею два гектари, яка взагалі не входить до спірних земель. Напевне, помилилися. Керівник охоронців Сергій Тарасенко навіть не заперечував цього.

-  Ну, обмолотили здається 1,8 чи 1,6 гектара то й що? - заявив він у присутності працівників міліції, звіривши обмолочену площу з картою полів, яку показали представники СТОВ "Батьківщина”. А за  хвилину, трохи подумавши,  так само привселюдно відмовився від своїх слів.

На іншій ділянці після неодноразових наполягань власників урожаю представники СТОВ "Дружба-Нова” показали копії трьох договорів оренди із цим товариством на ділянки по 2 гектари кожна, зареєстровані у жовтні минулого року. У представників  "Батьківщини” були свої аргументи на користь незаконного збирання врожаю. До того ж  лише на полі вони дізнались про існування цих трьох договорів і дивувались, чому у "Дружбі-Новій” рік чекали, аби змолотити кукурудзу, яку вони не сіяли і не вирощували і не пред'являли претензій по цих ділянках.

Та найбільше протистояння виникло на полі, що знаходиться біля дільниці механізації у Дігтярях. Охоронці "Кернела”, не зважаючи на присутність працівників міліції, у черговий раз вдалися до блокування техніки СТОВ "Батьківщина”. Причому блокували її не тільки на спірній площі, а навіть на польових дорогах.

Цього дня на місці конфлікту побували прокурор району Сергій Шевченко та начальник Срібнянського РВ УМВС у Чернігівській області Роман Заєць.

З початку конфлікту, за даними СТОВ "Батьківщина”, товариство "Дружба-Нова” обмолотило і вивезло кукурудзи, вирощеної "Батьківщиною”, на суму біля 20 мільйонів гривень.

 







Категорія: Суспільство | Переглядів: 1475 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0



Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
05.03.2021
6:44 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!