RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Жовтень » 18 » Тобі даруєм серце і любов
8:47 AM
Тобі даруєм серце і любов
Свою майс­терність та вміння показували само­діяльні артисти з Хмельницької, Одеської, Київської, Полтавської, Вінницької, Кіро­воградської, Львів­ської, Черкаської обла­стей. Чернігівську область представляли Чернігів, Ніжин, Прилуки і, звичайно ж, Сріб­нянська   районна органі­зація інва­лідів «В єднанні си­ла». Учасни­ками нашого фестивалю також стали пред­став­ники сусідньої держави - Росії (м. Липецьк та Іжевськ).

 Незважаючи на те, що багатьом артистам було важко самостійно пере­суватися, це не стало завадою для їхнього вис­тупу. Майже чотири го­дини тривав на сцені Срібнянського районного будинку культури,  не залишаючи байдужим жодного глядача,   фес­тиваль  «Срібні роси». Зі сцени звучали вірші і пісні, милували душу то запальні, а то ліричні танці, артисти заряджали глядачів своїм опти­мізмом і завзяттям. А в малому залі районного будинку культури усі бажа­ючі мали змогу ознайомитися з вис­тавкою робіт учасників фести­валю: вишивками, виробами з бісеру, пле­тива гачком, в’язаними виробами, малюнками, фотографіями, апліка­ціями.

У кожного з учасників фестивалю - своя непроста історія. Але, виходячи на сцену, вони забували про свої недуги.  І все ж головним побажанням, яке лунало  з вуст присутніх на заході керівників району: першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Близнюка, голови районної ради Григорія Голдовського, заступника голови райдержадміністрації, голови журі фестивалю Олександра  Коваленка, було побажання здоров’я.

Фестиваль отримав благословення від настоятеля Хресто – Воздвиженського  храму в селищі Срібному протоієрея отця Іоанна.

Одноголосним рішенням журі всі учасники  були нагороджені дипломами та цінними пода­рунками. Але голов­ною нагородою ста­ла не тільки мож­ливість само­реалі­зуватися у твор­чості, а й уні­ка­льна та неоці­ненна мож­ливість спілку­вання, обміну своїм життєвим досвідом.

Раїса Нагорна,
 методист РБК. 

*    *    *
Срібнянська ра­йонна організація інвалідів «В єднанні сила» та особисто  голова організації Наталія Варьоха дякує усім небайдужим, хто долучився до підго­товки ІІІ фести­валю  «Срібні роси» - головному спонсору заходу депутату Верховної Ради України Івану Куровському, органам районної та селищної влади, соціальним службам району, відділу культури, керівництву Сокиринського агроліцею, голові Прилуцької районної державної адміністрації Олегу Власенку, волонтерам, друзям та рідним, перевізникам, усім організаціям району, які підтримували і допомагали.
 Категорія: Культура | Переглядів: 921 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.7/7
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Неділя
28.02.2021
11:30 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!