RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Жовтень » 24 » Виборчий округ №12 залишається без депутата
10:22 AM
Виборчий округ №12 залишається без депутата

Проміжні вибори депутата районної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №12  замість Олега Власенка, який обраний депутатом районної ради у Прилуцькому районі і склав депутатські повноваження депутата Срібнянської районної ради, у цьому році очевидно не відбудуться. Причина у неможливості профінансувати з районного бюджету нову виборчу кампанію. Кошти на проведення проміжних виборів у бюджеті не передбачені. Підрахунки показали, що вибори обійдуться у 108805 грн. Така значна сума пояснюється тим, що виборчий округ №12, до складу якого входять Срібне, Артеменків та Никонівка, є найбільшим у районі. Відповідно і видатки на вибори тут найбільші, порівняно з іншими округами.

16 жовтня відбулося засідання районної виборчої комісії з метою проведення 15 грудня цього року проміжних виборів. Відповідно до постанови комісії №1 від 16.10.2013 р. районна рада на черговій сесії, яка відбулася, яка відбулася 23 жовтня,  розглянула проект рішення "Про затвердження районної Програми „Підготовка та проведення проміжних виборів депутата Срібнянської районної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 12” на 2013 рік”.

Рішення не набрало достатньої кількості голосів і не було прийнято.

До речі, наш випадок із неможливістю проведення проміжних виборів через відсутність коштів не є прецедентом в Україні. Можна навести чимало прикладів, коли проміжні вибори депутатів районної, обласної рад не проводяться з цієї ж причини.

Категорія: Політика | Переглядів: 808 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
18.01.2021
5:28 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 704
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!