RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Жовтень » 29 » Зустрічі з депутатом від "Батьківщини"
5:32 PM
Зустрічі з депутатом від "Батьківщини"
Минулого понеділка в районі побувала народний депутат, член депутатської фракції  ВО "Батьківщина", член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Тетяна Ярославівна Слюз, яка закріплена від партії ВО "Батьківщина" за частиною Чернігівської області. Наші читачі, які слідкують за політичними новинами, напевне знають її також як голову Державного казначейства України з грудня 2007 р. по березень 2010 р.  під час перебування Юлії Тимошенко Прем'єр-міністром України.

Депутат відвідала  Дігтярівську школу, де зустрілася з педагогічним колективом, побувала у Дігтярівській селищній раді, Гурбинській та Гриціївській школах. Під час зустрічей обговорювались проблеми, які найбільше турбують людей, можливі шляхи їх вирішення.

У кожній школі вчителі говорили про несвоєчасну виплату заробітної плати, яку повністю не одержали ще за вересень та жовтень. Найближчими днями заборгованість має зменшитись, на області вже пішла дотація вирівнювання з Держбюджету в сумі 2,069 млрд. грн.

Тривалий час існують проблеми з можливістю використання бюджетних коштів, навіть якщо вони є на рахунку. З цієї причини, наприклад, вже другий рік сільські ради, маючи кошти, не можуть надати фінансову допомогу закладам соціальної сфери, які знаходяться на їхній території. Складно розрахуватися бюджетним організаціям з приватними підприємствами за придбані матеріальні цінності, виконані роботи.

Чимало людей не можуть оформити документи на право власності на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, які взялося виготовляти СТОВ "Дружба-Нова” за рахунок майбутньої орендної плати. Виникають проблеми навіть у тих, хто взявся виготовляти документацію за власні кошти.

На зустрічі в Гурбинцях жителі села звертались до народного депутата з проханням ініціювати внесення змін у діюче законодавство, щоб спростити порядок оформлення спадщини на житло, коли його успадковують чоловік, дружина, діти та зменшити непомірно високу вартість оформлення спадщини, яка іноді перевищує вартість будинку.

Новиною було для працівників шкіл дізнатись від народного депутата про можливість фінансувати ряд робіт, зокрема заміну вікон у школах, за рахунок коштів одержаних Україною в рамках Кіотського протоколу. Згідно з протоколом наша країна скорочує викиди парникових газів, торгуючи квотами на ці самі викиди. Японія, в свою чергу, направляє «зелені» інвестиції, які йдуть на зниження споживання паливно-енергетичних ресурсів. Тетяна Слюз розповіла куди потрібно звертатися та які документи подавати, щоб отримати ці кошти.

Порушені під час поїздки по району питання були розглянуті  на зустрічі Тетяни Слюз з керівниками району, яка відбулася у районній раді. На зустрічі були присутні голова районної ради Григорій. Голдовський, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Близнюк, керівники ряду установ району. Під час спілкування Тетяна Слюз з'ясувала ряд  питань, щоб визначитись із подальшими напрямками їх вирішення – подавати відповідні законопроекти, звертатися з депутатськими запитами та зверненнями.

Як виявилось, у наріканнях на затримку проведення платежів Держказначейством саме на районному рівні, про що йшла мова на зустрічах, є більше перебільшення ніж реальності. З районного управління, як зазначила Тетяна Слюз, можна питати лише про дотримання черговості проведення платежів. Головні причини знаходяться на державному рівні.

Депутат також звернулась до присутніх з проханням більш активно роз'яснювати працівникам сільських, селищних рад закони та підзаконні нормативно-правові акти.

Цього ж дня Тетяна Слюз провела у районній раді прийом громадян.
Категорія: Політика | Переглядів: 1119 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.0/4
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
04.12.2020
9:34 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 702
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!