RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Грудень » 3 » Позиція
1:26 PM
Позиція
ЗВЕРНЕННЯ
президії Чернігівської  обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та жителів області 

Ми, депутати Чернігівської обласної ради, члени її президії, представники різних політичних сил,  глибоко стурбовані ситуацією, що склалася в останні дні в Україні.

Ми вважаємо недопустимими дії правоохоронних органів по обмеженню прав і свобод громадян на проведення мирних зібрань, які привели до силового протистояння  у місті Києві на Майдані Незалежності  в ніч з 29 на 30 листопада.

 Ці події повинні бути ретельно і об’єктивно розслідувані, а винні в насильницькому розгоні мирного зібрання, основними учасниками яких була студентська молодь, - притягнуті до відповідальності.

У той же час,  ми засуджуємо дії провокаторів, які намагаються дестабілізувати ситуацію, закликаючи людей до насильницького захвату адмінбудівель та вчинення інших протиправних дій.

Впевнені, що вихід із політичної кризи можливий за умов мирного діалогу, пошуку компромісів та взаєморозуміння.

Звертаємося до Президента України, Голови Верховної Ради України,  Прем’єр-міністра України дати відповідну оцінку діям   осіб, винних у порушені конституційних прав та  законів України, що призвели  до ескалації напруги в суспільстві, ставлячи під загрозу цілісність, суверенітет і незалежність нашої держави.

Звертаємось до жителів області дотримуватися громадського порядку, не допускати конфліктів і протистоянь.
 
Прийнято на засіданні  президії Чернігівської обласної ради шостого скликання                                   

2 грудня 2013 року

Категорія: Суспільство | Переглядів: 829 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 4
4 Адмін   (24.01.2014 7:35 PM) [Материал]
А кто кому заважає надіслати на сайт свій комент чи свій матеріал (бажано з поправками на нові закони, щоб ця публікація не стала останньою на сайті)?

3 Невтішний   (24.01.2014 10:19 AM) [Материал]
ПРАВДА:::! Колишній голова чернігівської мілііціі генерал Іван Катеринчук закликав правоохоронців перейти на бік народу. Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук:"...як генерал-майор міліціі запасу, колишній начальник УМВС Украіни в Чернігівській області і як людина, закликаю правоохоронців Чернігівщини та всієі України - поки не пізно перейти на бік українського народу і захищати його, а не бандитську владу, яка почала вбивати своіх громадян...."

2 Давид   (05.12.2013 8:53 AM) [Материал]
А президенту і уряду треба подякувати за протверезіння народу. Карти розкрито. У кого ще є запитання про те як сильно вони нас люблять?

1 НЖ   (03.12.2013 9:37 PM) [Материал]
Нарешт! Не соромно за р!дну Черн!г!вщину
Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
18.01.2021
6:08 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 704
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!