RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Грудень » 10 » Газеті вір, але й перевір
10:23 AM
Газеті вір, але й перевір

Переглядаючи номер газети "У кожен двір” за 28.11.2013 р. привернула до себе увагу цікава новина під рубрикою "Благоустрій”, де розповідалося про завершення компанією "Кернел” чергового проекту по ремонту сільської дороги у селі Савинці. Історія з ремонтом цієї дороги, як повідомляє видання, тривала не один рік, а вирішилась тільки після приєднання СТОВ "Дружба-Нова” до складу компанії "Кернел”. На цю добру справу компанія виділила 60 тис. грн. в рамках соціальних угод оренди землі.
Справді, подія варта уваги і наші журналісти вирушили у Савинці, щоб теж розповісти про приємну новину.

І тут почалося найцікавіше. Ніхто, з ким ми спілкувались, навіть у сільській раді, не зміг показати відремонтованої у селі дороги. 60 тисяч – не малі кошти, якщо витратити їх на підсипку, грейдерування, непомітною така робота не могла залишиться. Не повірили – почали шукати самі. Савинці – це ж не Київ, за півгодини можна об'їхати всі вулиці і самому в усьому переконатися. Ні, немає таки відремонтованої за кошти "Дружби-Нової” дороги.

Ця подія так би і залишилася нерозгаданою загадкою від "Кернела”, якби у районі не з'явилась інша, не менш загадкова подія. І теж пов'язана з дорогою.  Приблизно в той же час хтось заасфальтував кілька десятків квадратних метрів дороги на під'їзді до Хукалівки з боку Савинець. Мета цієї роботи була незрозумілою.

Чому обрали саме цю ділянку на дорозі, яка знаходиться у більш-менш нормальному стані? Адже всього на 20-30 метрів ближче до Хукалівки тверде покриття повністю зруйноване і зверху лише утрамбований щебінь. Чого ж тут ремонт не зробити? Чи в самій Хукалівці, де взагалі непочатий край робіт по ремонту дороги? З таким питанням ми звернулися в Срібнянський райавтодор, який обслуговує цю дорогу. Але там, як не дивно, про ремонт ні сном, ні духом не знали. Та й справді – чого б це, минаючи всі ями по дорозі з Подолу до Савинець, наші дорожники їхали з Срібного аж до Хукалівки, везли всю техніку, аби заасфальтувати один-єдиний клаптик у хтозна як визначеному і нічим не примітному місці?

Отут компетентні люди і підказали нам розгадку обох подій. Кілька десятків квадратних метрів асфальту, покладених там, де він був найменш потрібний, і слід вважати дорогою, відремонтованою компанією "Кернел” у Савинцях. А чому заасфальтували саме цю ділянку? Мабуть, на згадку, що саме тут 25 серпня цього року їхня техніка блокувала дорогу на в'їзді в Хукалівку, коли розпочали у нашому районі збирати врожай кукурудзи, яку не сіяли і не вирощували.
Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Категорія: Суспільство | Переглядів: 885 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
18.01.2021
5:39 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 704
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!