RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2013 » Грудень » 30 » Представлено голову Срібнянської райдержадміністрації
3:42 PM
Представлено голову Срібнянської райдержадміністрації
30 грудня новопризначеного керівника активу Срібнянського району представив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.
Він навів рядки трудової діяльності Сергія Делії, зокрема на Чернігівщині. Останні кілька років Сергій Делія працював лікарем у Срібнянській районній лікарні, потім у Березівській лікарській амбулаторії Талалаїіівського району, заступником директора з соціальної політики СТОВ «Дружба-Нова».  "На всіх посадах, - сказав Володимир Хоменко, - Сергій Миколайович зарекомендував себе як досвідчений, компетентний, відповідальний керівник. Думаю, що послідуюче призначення дасть можливість підтвердити правильність цього призначення і цього рішення”.
Під час представлення очільник області зупинився на проблемах району та поставив завдання, які необхідно вирішити для подальшого розвитку Срібнянщини.
Це, насамперед, виконання ключових пріоритетів реформ, ініційованих Президентом України Віктором Януковичем та передбачених Національним планом дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», а також завдань, визначених програмами економічного і соціального розвитку територій.
Зокрема, у районі слід закріпити позитивні напрацювання та використовувати існуючі резерви у галузі сільського господарства – підвищення врожайності зернових, розвиток тваринницької галузі, підвищення рівня заробітної плати.
"Хтось на цій землі заробляє, хто живе десь далеко, навіть за межами області, а нужденні люди, які працюють, недоотримують свою зарплату. Хоча би зарплату, не кажучи про соціальні внески, про соціальну відповідальність бізнесу, який тут працює”, - зазначив Володимир Хоменко. "Наше завдання – звести всіх: сільські громади, районну владу, інвестора, який працює на цій землі, щоб вони несли спільну відповідальність за розвиток цього регіону”.
Він висловив упевненість, що спільними зусиллями виконавчої влади, депутатського корпусу, районної ради, громади, керівників установ, організацій, усього активу Срібнянського району всі окреслені завдання будуть виконані.
Виступаючи перед учасниками зібрання, голова Прилуцької райдержадміністрації Олег Власенко назвав дуже результативними і позитивними для себе три роки, протягом яких він очолював Срібнянську райдержадміністрацію, тому, що багато чого вдалося зробити за цей час, але багато чого і не вдалося та висловив впевненість, що Сергій Делія продовжить ті справи, які спільно розпочинали.
У своєму першому виступі на посаді голови райдержадміністрації Сергій Делія подякував за виявлену довіру Президенту України Віктору Януковичу, голові облдержадміністрації Володимиру Хоменку. "Все що я робив за п'ять з половиною років, які ви мене знаєте - сказав він, - я робив для покращення життя кожної людини в Срібнянському районі”. "Першим завданням, яке я бачу і яке поставив переді мною губернатор, це проведення інвентаризації земель, визначення з сільськими громадами планів соціально-економічного розвитку, підписання соціально-економічних угод, а також розвиток тваринництва. Сподіваюсь, що разом з вами ми зможемо досягнути цих завдань і виконати доручення, які дав нам Президент та губернатор.”
На зборах виступив і привітав Сергія Делію з призначенням на посаду голова районної ради Григорій Голдовський. Він вручив квіти та побажав міцного здоров'я голові Прилуцької райдержадміністрації Олегу Власенку.
Голова районної ради назвав Сергія Делію принциповою, відповідальною людиною, яка  знає про що говорить і перш, ніж обговорювати якусь тему, спочатку вивчить її та побажав йому бути патріотом Срібнянського району. Найважче  буде  новому голові райдержадміністрації, як зазначив Григорій Голдовський, вибудувати взаємовідносини. Але його принциповість і наполегливість сприятимуть цьому. Він звернувся до присутніх у залі з проханням підтримати Сергія Делію на новій посаді, бо без цього робота голови ніколи не буде такою ефективною і результативною, як хотілось би.
У представленні також взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець.
Категорія: Суспільство | Переглядів: 1277 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.6/11
Всього коментарів: 0

Загляньмо на годинник

-

Профіль

П`ятниця
04.12.2020
10:30 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 702
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!