RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Лютий » 11 » А у відповідь – обіцянки
8:59 PM
А у відповідь – обіцянки
Сьогодні відбулися щорічні загальні збори жителів Артеменків на яких звітував селищний голова Олег Куделя. У своєму звіті він проаналізував стан наповнення бюджету, розповів як використовуються бюджетні кошти. За минулий рік до бюджету надійшло 2 млн. 352 тис. грн. Доходи загального фонду склали 1 млн. 810 тис. грн., вилучення з бюджету – 84 тис. грн. Найбільша частина видатків йде на утримання дитсадка у Срібному – 824,9 тис. грн.
Жителі Артеменкового сподівались побачити на зборах директора ТОВ "Обрій”, щоб задати запитання по оренді землі, по державних актах на право власності на земельні паї, які частина жителів Артеменкового передали, за їх словами, ще у травні-червні у бухгалтерію товариства і тепер не можуть одержати назад. Замість керівника на збори прибув Євген Огієнко - представник ТОВ "Тагрон”, яке придбало корпоративні права на ТОВ "Обрій”. Власником "Тагрона”  він назвав народного депутата Сергія Тігіпка.  ТОВ "Обрій” обробляє на території Срібнянської селищної ради 2545 га земель, в тому числі по Срібному та Артеменковому – 1295 га згідно укладених договорів.
Євген Огієнко так і не зміг пояснити де на цей час знаходяться земельні акти жителів села, що перешкоджає віддати їх власникам та коли це буде зроблено.
Збори прийняли рішення у якому одним із пунктів уповноважили селищного голову Олега Куделю вирішити питання щодо повернення власникам земельних актів, а за пропозицією присутнього на зборах голови райдержадміністрації Сергія Делії визначили термін повернення – 24 години, що цілком достатньо, де б не знаходились ці акти – у Срібному чи в Харковому Талалаївського району. 
Сергій Делія підтримав також вимогу учасників зборів до ТОВ "Обрій” і його власників розглянути питання про підвищення до 7% орендної плати за землю та внести до договорів доповнення, яке б передбачало їх переукладення при зміні власника товариства. Уповноваженим від громади по цих питаннях збори  теж обрали Олега Куделю.
У роботі зборів взяв участь депутат обласної ради, директор СТОВ "Батьківщина” Олег Дмитренко, який повністю підтримав вимоги учасників зборів по поверненню актів і підвищенню орендної плати та вимоги внесення до договорів доповнення, яке б передбачало їх анулювання при зміні власника товариства і наголосив на тому, що відносини інвестора та власника повинні бути прозорими.

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 881 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Неділя
28.02.2021
11:16 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!