RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Лютий » 22 » За крок до небезпеки
4:11 PM
За крок до небезпеки
Кожен, хто хоч раз навпрошки йшов пішки з Срібного до Подолу, знають, де знаходиться кладка через Лисогір. Вона в середньому  вдвічі скорочує шлях з одного населеного пункту в інший, ніж іти дорогою з твердим покриттям. А для частини жителів Срібного, які живуть недалеко від річки, дістатись до Подолу кладкою в кілька разів швидше. Щодня користуються нею не тільки дорослі, а й кілька дітей, які йдуть до школи та в дитсадок. Йдуть, не зважаючи на реальну небезпеку, бо кладка знаходиться нині  такому стані, що кожен крок є загрозою втрапити в холодну воду Лисогору, на глибину біля двох метрів.

Останній капітальний ремонт кладки було зроблено, коли Подільську сільську  раду очолював Микола Іванович Білодід. Тоді жителі Подолу зробили цей пішохідний місток фактично по-новому. З обох берегів закопали міцні труби, з берега на берег перекинули два троси, які тримали кладку, передбачили можливість з часом натягувати їх. З одного боку зробили поручні.

Надійна, безпечна кладка прослужила досить довго та з часом стала потребувати ремонту. Хоч усі її металеві конструкції і знаходяться у належному стані, але троси провисли аж до води, частина дерев'яного настилу зруйнувалася, немає вже дерев'яних поручнів.

Фото кладки, які можна побачити на сайті "Срібнянщина”, не потребують жодних коментарів. Кладка потребує негайного ремонту.

За словами жителів села допомогти у цій справі обіцяє депутат районної ради Віталій Желіба – надати дерево для настилу, поручнів. Але потрібен ще досить потужний трактор, щоб натягнути троси, можливо, варто забити дві палі для підтримки настилу. Не будуть тут  зайвими і поради досвідчених будівельників.

Питання ремонту кладки жителі Подолу, напевне, порушуватимуть сьогодні на щорічних загальних зборах громадян. Хочеться вірити, що спілкування влади і громади, інвесторів прискорить вирішення проблеми і люди ходитимуть оновленою кладкою, з вдячністю згадуючи тих, хто допоміг її відремонтувати.
 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 979 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 3.0/5
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Вівторок
02.03.2021
10:02 AM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!