Учасники мітингу, організованого з ініціативи Дігтярівської громади та районної організації ВО "Свобода", яких було біля 80 чоловік, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих – Небесної сотні.
Центром селища лине з гучномовців лемківська народна пісня "Плине кача...", яка у записі «Піккардійської терції» звучала під час прощання із загиблими героями Майдану.
"Плине човен по Тисині,
А у човні очі сині…
Очі сині, та закриті…
Навспіл кулею пробиті...”
Скорботні обличчя, сльози, лампадки і квіти, квіти, квіти – червоні гвоздики і слова вдячності героям, які, виступаючи на мітингу, говорили Ніна Куліненко з Гнатівки, Любов Кисла з Дігтярів, представник Народної Ради Чернігівщини Анатолій Ленець з Прилук, настоятель дігтярівської Свято-Преображенської церкви УПЦ КП отець Ігор.
"Вони пішли на смерть в ім'я своєї Батьківщини – України, в ім'я своїх дітей, свободи, щастя, процвітання, в ім'я майбутнього всієї країни від сходу до заходу, з півдня і центру”, - говорить Любов Кисла. Вона запропонувала назвати іменем Героїв Майдану центральну площу Дігтярів, де проходив мітинг, і прийняти відповідне рішення на черговій сесії селищної ради.
До єдності, згуртованості, незалежно від того, хто є прихильником якої партії, закликав у своєму виступі Анатолій Ленець. "Хтось їздив на Майдан, хтось на Антимайдан, але це не повинно ставати причиною конфліктів. Ми повинні бути разом, разом контролювати владу, щоб вона працювала для людей”, - сказав він і подякував усім, хто відстоював нашу свободу – хто сам був на Майдані, хто передавав продукти, теплі речі, медикаменти, допомагав фінансово.
"Майдан переміг, але ще дуже багато потрібно зробити для нашого майбутнього, щоб ніколи не повторилося те, що сталося в Києві”, - сказав, звертаючись до людей отець Ігор. Він разом з учасниками мітингу помолився за здоров'я поранених, які перебувають в лікарнях, та інших постраждалих, а потім відправив заупокійну панахиду за загиблими.
Жителі селища один за одним підходили до скриньки, щоб зробити свої пожертви для допомоги сім'ям загиблих на Майдані, які відстоювали право українців на краще життя.












