RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Квітень » 7 » Тридцять п'ять років пішки від Васюкового до Срібного
5:28 PM
Тридцять п'ять років пішки від Васюкового до Срібного

Два свята відзначали сьогодні працівники поштового зв'язку Срібнянського району. Перше, до якого готувалися, – ювілейний 55-ий день народження свого керівника, начальника Срібнянського відділення поштового зв'язку Тамари Михайлівни Тимошенко.

З святом її вітали керівники району,  колеги з нашого та сусідніх районів, начальник Прилуцького ЦПЗ№3 (центру поштового зв'язку) Ірина Віталіївна Зубко. За багаторічну сумлінну працю Тамару Михайлівну нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації.

Ще одна подія цього дня стала приємним сюрпризом для поштовиків. Їхнього колегу, листоношу Миколу Михайловича Опришка з Срібного нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. “За значний особистий внесок у забезпечення розвитку галузі поштового зв'язку, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм”, - як зазначено у грамоті за підписом Прем’єр-міністра України   Арсенія Яценюка. Таку високу відзнаку, за словами ветеранів-поштовиків, не одержував ще жоден працівник поштового зв'язку на Срібнянщині.

...Професію листоноші Микола Михайлович обрав у лютому 1979 року і відтоді немає інших записів у його трудовій книжці. До 1998 року кожного дня, крім вихідних, пішки чи велосипедом, у будь-яку погоду – в дощ, по снігових заметах, доставляв він пошту з Срібного у рідне село Васюкове, де народився. Шістнадцять кілометрів туди, стільки ж назад. Це як короткою дорогою, навпростець. А в бездоріжжя, трасою відстань до Васюкового збільшувалась до 25 кілометрів.

З роками кількість жителів у селі ставала все меншою, зменшувалась і періодичність доставки пошти у село. Сьогодні тут постійно проживають близько десяти чоловік. Пошта доставляється у Васюкове раз на тиждень, щосуботи. Незмінним залишився лише листоноша і спосіб доставки пошти із Срібного. Так само, як і 35 років тому, пішки, велосипедом добирається Микола Михайлович до Васюкового. Несе людям газети, в тому числі “Срібнянщину”, яку передплачують у кожному дворі, доставляє пенсії, товари повсякденного попиту, ліки, які замовляють односельчани. Крім Васюкового доставляє пошту і на свою дільницю в Срібному.

Правда, здоров'я підводить останнім часом, - каже Микола Михайлович. - У липні цього року шістдесят років відзначатиму. Хочеться відпочити від роботи.

Та керівництво просить попрацювати ще. Як воно буде – час покаже. Одне лише зрозуміло - прислів'я про те, що незамінних людей не буває, в цьому випадку чомусь не спрацьовує.

Листоношу Миколу Михайловича Опришка з Срібного нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Вітання з ювілейним днем народження приймає начальник Срібнянського відділення поштового зв'язку Тамара Михайлівна Тимошенко.


Категорія: Суспільство | Переглядів: 842 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 4.6/9
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Четвер
26.11.2020
4:30 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 702
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2020 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!