RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Квітень » 11 » Газифікація Срібнянщини триває
6:08 PM
Газифікація Срібнянщини триває

Відтепер у 20 господарствах  незабаром матимуть газ у власних оселях. Кілька перших будинків вже користуються цим зручним видом опалення.
Вітаючи жителів Никонівки, які зібрались з цієї урочистої нагоди на околиці села, біля ГРП, Срібнянський селищний голова Олег Куделя подякував усім, хто допомагав у газифікації. Підвідний газопровід зроблено за сприяння голови правління ПАТ “Чернігівгаз” Алли Ярової.
На вуличний газопровід потрібно було зібрати 398 тис. грн. Для 20 членів кооперативу це були непомірно великі кошти. За допомогою вирішили звернутись до народного депутата Івана Куровського та директора ТОВ “Обрій” Володимира Мостового. І вони не залишили людей сам на сам із фінансовою проблемою.
Іван Куровський перерахував на газопровід 150 тис. грн., ще 98 тис. грн., необхідних для розрахунків із ПАТ “Чернігівгаз” за виконані роботи, було надано ТОВ “Обрій”. Фактично допомога цього сільгосппідприємства була значно більшою. За рахунок “Обрію” було зроблено викопіювання місцевості, проект газифікації, фінансувалися неодноразові поїздки в Чернігів.
Кожному члену кооперативу вуличний газопровід обійшовся у 7,5 тис. грн., а загалом жителі села заплатили 150 тис. грн.
Величезний обсяг організаційних робіт довелось виконати голові сільського кооперативу Івану Ведмідю.
Привітати жителів села з відкриттям газопроводу приїхали помічник народного депутата Івана Куровського Іван Личов, директор ТОВ “Обрій” Володимир Мостовий, голова Срібнянської райдержадміністрації Сергій Делія та його перший заступник Павло Петрусенко, колишній голова Прилуцької райдержадміністрації (до 03.04.2014 р.) Олег Власенко, начальник Прилуцького управління по газопостачанню та газифікації ПАТ «Чернігівгаз» Василь Дрюк, начальник Срібнянського РГГ Віктор Петренко.
І ось настає урочиста мить відкриття. Факел голубого вогника запалюють Володимир Мостовий, Олег Куделя та Василь Дрюк.
Першим до газової мережі підключили будинок медсестри сільського ФАПу Олександри Новосельної, вдови “чорнобильця” Віктора Андрійовича Новосельного. І провели “випробування”, приготувавши смачну яєчню.
Никонівчани вирішали зберегти кооператив по газифікації і мають плани за його допомогою вести у селі ще й водогін.
Звичайно, не обійшлося цього дня без обговорення цін на газ. Безперечно, він дуже дорогий. Тож у кожній оселі не відмовлятимуться й від альтернативних видів палива – дров.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 851 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Понеділок
25.01.2021
12:43 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 704
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!