RSS
 

Праздники Украины

Наша кнопка

Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина
Головна » 2014 » Травень » 23 » Благодійна допомога від Валерія Дубіля
2:56 PM
Благодійна допомога від Валерія Дубіля

Досі народний депутат Валерій Дубіль  опікувався лише обласним центром і нам залишалося лише по доброму позаздрити благодійній допомозі, яку він надає Чернігову. Депутат постійно зустрічається з виборцями, знає про їхні потреби і постійно працює над їх вирішенням, надає юридичну допомогу. Важко перелічити все зроблене. Це, зокрема, допомога медичним закладам, будівництво дитячих площадок, допомога пільговим категоріям жителів області. Тепер масштаби благодійності народного депутата поширились на всю Чернігівську область.

Тільки за два останніх місяці медичні заклади Чернігівщини одержали від Валерія Дубіля допомогу на загальну суму біля двох мільйонів гривень.

Олег Русін зістрівся з колективом районної лікарні та завідуючими ФАПами і передав від Валерія Дубіля для медичних закладів електрокардіограф, тонометри та глюкометри. Він також звернувся до присутніх з проханням обов'язково взяти участь у виборах, порадити зробити те ж саме родичам, друзям, знайомим, не вірити телерейтингам кандидатів у Президенти, а згадати, що зробив кожен з кандидатів, якою була його участь у минулій владі і, все зваживши, зробити правильний вибір, за яким потім не доведеться жалкувати. Чим більшою буде явка виборців, тим меншими будуть можливості фальсифікації.

Тим, хто каже, що він байдужий до політики і не збирається йти на вибори, Олег Русін нагадав відомий вираз Бісмарка:  “Якщо ви не займаєтесь політикою, то політика займеться вами”. Те ж саме можна сказати по-іншому: “Той, хто проміняє свободу на спокій, втратить і перше, і друге”. Тож політична байдужість – не кращий спосіб очікувати позитивних результатів від виборів.

Головний лікар райлікарні Микола Діденко подякував за допомогу, висловив побажання, щоб влада, депутати завжди підтримували заклади охорони здоров'я.

Цього ж дня Олег Русін та керівник районної організації ВО “Батьківщина” Павло Кириченко побували у територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, Срібнянській школі та селищній раді.Категорія: Суспільство | Переглядів: 801 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0Загляньмо на годинник

-

Профіль

Субота
27.02.2021
9:13 PM

<>
 

Це цікаво

Опитування

Оцініть мій сайт


Результат jgbnedfyyz Результати
Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосувало: 705
 

LINK партнери


Срібнянська Центральна бібліотечна система
Семеновка - наш город!
Історія Чернігівської землі
| 2021 | При використанні матеріалів сайту «Срібнянщина» посилання на http://sribne-gazeta.com.ua/ обов’язкове!