Головна » 2014 » Червень » 8 » ІІ тур чемпіонату району з футболу
12:52 PM
ІІ тур чемпіонату району з футболу

Харитонівка – Поділ 0:4

Саме стільки голів було забито у ІІ турі чемпіонату району з футболу. Центральним поєдинком була гра у Харитонівці, де місцева команда приймала у себе нинішнього чемпіона – команду Подолу. Перший тайм зустрічі обидві команди трималися на рівних, на атаку подолян у господарів поля завжди знаходилася гідна контратака. Але подоляни зуміли довести одну зі своїх атак до логічного завершення. Забитим м’ячем у першому таймі відзначився Віктор Соловей. А от у другому таймі все і почалося. Не заладилася гра у харитонівчан цього дня. Подільська команда змогла у цьому матчі здобути потрібній результат. Спочатку Сергій Погребняк подвоїв перевагу команди гостей, а потім Юрій Крекотень зробив рахунок 3:0 на користь подолян. І завершальну крапку у грі поставив воротар харитонівчан Андрій Кравченко, зрізавши м’яч у власні ворота.

Гурбинці – Савинці 4:0

Гра у Гурбинцях теж мала свою інтригу. Савинчани не надто впевнено розпочали цей чемпіонат. Що й казати, від них очікували значно кращих результатів. Але гурбинчани – це міцний горішок. Що і підтвердила гра. У господарів поля цього дня виходило все, лише реалізація трішки підводила, на щастя для команди з Савинець. Гурбинчани провели чимало атак і чотири з них завершилися забитими м’ячами. По дублю забили Богдан Улянченко і Олександр Марченко, які тепер очолюють список кращих бомбардирів після двох турів. Савинчани мали свої шанси, але не змогли втілити їх у життя.

Сокиринці/Калюжинці – Гриціївка/Побочіївка 0:2

Ось і дебютували новички нашого чемпіонату – команда Сокиринець/Калюжинець. І перша гра звела їх з командою приблизно рівною за грою і підбором гравців. Цікаве було протистояння збірних двох сіл. Гра розпочалася з атаки від гостей, на початку зустрічі свій момент змарнував Роман Ткаченко. У відповідь господарі поля провели непогану флангову атаку, але ніхто не зміг завершити її. Перший тайм був більш за командою гостей. Вони створили чимало моментів, але до забитих м’ячів справа не дійшла. Господарі поля забили, але суддя помітив офсайд. У таймі другому команда Сокиринець/Калюжинець трішки додала обертів і перемістила гру на половину поля суперника, але не так просто обіграти захист і воротаря команди Гриціївки/Побочіївки. Особливо, воротаря, який у цій грі діяв просто на відмінно. Але гості приїхали сюди за перемогою і таки її отримали. Дебютним голом за свою нову команду відзначився Олексій Буряк, а подвоїв рахунок уже у доданий арбітром час Сергій Щербина.

Категорія: Спорт | Переглядів: 792 | Додав: sribne_gazeta | Рейтинг: 5.0/4